Türkiye'nin en iyi haber sitesi

8 ülkede 200 milyon kişiye tanıtıldı

Giriş Tarihi: 30.3.2016 14:37
Türkiye 8 ülkede 200 milyon kişiye tanıtıldı

Ekonomi Bakanı Elitaş, " Markası" tanıtım faaliyetlerinin ilk aşamasının tamamlandığını belirterek, "Bağımsız denetim raporlarına göre hedef kitlemize uygun 200 milyon kişiye ulaştık." dedi.

Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, geçen yıl tanıtımı gerçekleştirilen " Markası" çalışmalarına ilişkin AA muhabirine değerlendirmelerde bulundu.

Elitaş, " Markası" ile dünya ölçeğinde yapılması planlanan tanıtım faaliyetlerinin ilk aşamasının 30 Kasım-31 Aralık 2015'te Almanya, ABD, Fransa, İngiltere, İtalya ile Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve Katar'ın yer aldığı Körfez ülkelerinde tamamlandığını ifade etti.

" Markası için 8 ülkede toplam 27 televizyon kanalı, 25 gazete, 20 dergi ve 21 havalimanı ile dijital ve sosyal medyada yurt dışı tanıtım etkinlikleri gerçekleştirildi. Bağımsız denetim raporlarına göre hedef kitlemize uygun 200 milyon kişiye ulaştık." diyen Elitaş, söz konusu etkinlik kapsamında bu yıl sektör–ülke çalışması yapacaklarını ve yurt dışı tanıtım faaliyetlerini daha da derinleştireceklerini sözlerine ekledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye 8 ülkede 200 milyon kişiye tanıtıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN