Teröristlere "Devletin adaletine teslim olun" çağrısı

Güvenlik güçleri, Nusaybin'de devam eden operasyonlarda teröristlere, "Bir an önce kararınızı , kardeşlik, huzur ortamı için verin. Devletin şefkat ve adaletine teslim olun" çağrısı yaptı.

Giriş Tarihi: 31.3.2016 11:02
Teröristlere Devletin adaletine teslim olun çağrısı

Güvenlik güçleri, 'in Nusaybin ilçesinde devam eden operasyonlarda teröristlere, "Bir an önce kararınızı , kardeşlik, huzur ortamı için verin.Devletin şefkat ve adaletine teslim olun" çağrısı yaptı.

Bölgedeki güvenlik kaynakları, terör örgütüne yönelik operasyonlarının devam ettiği Mardin'in Nusaybin ilçesinden görüntüler paylaştı.

Güvenlik güçleri, teröristlere, "Gelin, devletinizin adaletine teslim olun. Ölümü değil yaşamı seçin. Sizlere yalan söylüyorlar ve sizi kandırıyorlar. Onlara inanmayın. Kimse size yardıma gelemez. Kaçacak yeriniz yok. Sizin canınız ve kanınız üzerinden kimsenin menfaat sağlamasına ve siyaset yapmalarına müsaade etmeyin. Bugün Silopi'de, Cizre'de, Sur ve İdil'de huzur ortamı tam olarak sağlandı. Bir an önce kararınızı barış, kardeşlik, huzur ortamı için verin. Devletin şefkat ve adaletine teslim olun." çağrısında bulundu.

"Teröristler vatandaşların evlerini yakıp, tüneller açmışlar"

Teröristlerin, söktükleri kaldırım taşları ve zarar verdikleri evlerin molozlarını sokaklarda barikat oluşturmak için kullandıkları görüldü. Bir tırın teröristler tarafından yakılarak kullanılamaz hale getirildiği de görüntülere yansıdı.

Vatandaşların evlerini yakıp yıkan teröristlerin, evlerin altından açtığı tünellerde görüntülerde yer aldı.

Görüntülerde ayrıca, askerlerin harita üzerinde operasyonlara nasıl hazırlandıkları ve kendi aralarındaki konuşmaları da bulunuyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Teröristlere "Devletin adaletine teslim olun" çağrısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN