Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CFSA'dan Emine Erdoğan'a plaket

'daki Çocuk ve Aile Hizmetleri Ajansı, 'nin Washington Büyükelçiliği ve çalışanlarının çocuklara sağladığı katkı nedeniyle Emine Erdoğan’ın şahsında 'ye teşekkür etti.

Giriş Tarihi: 2.4.2016 11:42
CFSA'dan Emine Erdoğan'a plaket

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, ABD'nin başkenti 'da Washington Belediyesi Çocuk ve Aile Hizmetleri Ajansı yetkililerini kabul etti. Kabulde, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu da yer aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'a, Washington'dakiÇocuk ve Aile Hizmetleri Ajansınca (CFSA) plaket verildi.

Washington Belediyesine bağlı olarak faaliyet gösteren ajans, 'nin Washington Büyükelçiliği rezidansında gerçekleştirilen törende, 'nin katkılarından dolayı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ABD seyahatine refakat eden Emine Erdoğan'a teşekkür plaketi takdim etti. İhtiyaç sahibi ailelere ve çocuklarına yardımda bulunulmasından sorumlu bir kamu kuruluşu olan CFSA, Türkiye Washington Büyükelçiliği ve çalışanlarının çocuklara sağladığı katkı nedeniyle Emine Erdoğan'ın şahsında Türkiye'ye teşekkür etti.

Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç'ın eşi Sinem Kılıç'ın ev sahipliğindeki törene, CFSA yetkililerinin yanı sıra Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı ile davetliler katıldı.

Öte yandan, Emine Erdoğan Washington'da Smithsonian Enstitüsü'ne bağlı müze kompleksindeki Arthur M. Sackler Gallery'de "Afganistan" temalı sergiyi de ziyaret etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CFSA'dan Emine Erdoğan'a plaket
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN