Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Pensilvanya'daki bedduaya Kandil'dekiler 'amin' diyor

Başbakan Yardımcısı Akdoğan, "Pensilvanya'da beddua ediyorlar, Kandil'dekiler 'amin' diyor. Kandil eylem talimatı veriyor. Bu taraftan alkış sesleri geliyor. Bu kirli bir işbirliği" dedi

Giriş Tarihi: 3.4.2016
Pensilvanya'daki bedduaya Kandil'dekiler 'amin' diyor
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan dün Ankara'da "AK Parti Mart Ayı Danışma Meclis Toplantısı"na katıldı. Terörle mücadele kapsamında önemli değerlendirmelerde bulunan Akdoğan şunları söyledi:

KORKUTACAKLARINI SANDILAR
şehitlerin kanıyla sulanan vatan topraklarında kuruldu. 34 ülkede 78 şehitliği var. Başka hangi ülkenin bu kadar yerde şehitliği olur. Bu ruhu anlamayanlar şu anda verdiğimiz mücadeleyi de anlayamaz. Bu mücadele kararlı bir şekilde devam edecek.
Sayın Başbakanımız Diyarbakır'a gidecek. 1 gün önce bomba yüklü aracı patlattılar. Sanıyorlar ki korkutacaklar. Onlara inat Başbakanımız Diyarbakır'a gitti ve "Biz buraları ayağa kaldıracağız, imar edeceğiz, inşa edeceğiz, ihya edeceğiz" dedi. Bu mücadelede Paralel Yapı, PKK, PYD, YPG kim varsa bütün terör örgütleri 'ye saldırıya geçti.

AMAÇLARI DEVLETİ DEVİRMEK
Pensilvanya'da beddua ediyorlar, Kandil'dekiler "Amin" diyor. Kandil eylem talimatı veriyor. Bu taraftan alkış sesleri geliyor. Bu kirli bir işbirliğidir. Bunların hepsi aynı amaca hizmet ediyorlar. Hepsini aynı kuklacı oynatıyor. Terörle mücadelede başarılı olabilmemiz için paralel yapıyla mücadele de çok önemli. Dünyanın neresine gitseniz karşıtı bir yapı varsa hemen yanında saf tutan paralel yapıdır.
Bunların amacı devleti devirmek, Türkiye'yi esaret altına almak. Onun için MİT'i, yargıyı, emniyeti ele geçirmeye çalıştılar. Bu kadar büyük bir darbe girişiminin püskürtülebilmesi tarihi bir başarıdır. En tehlikelisi, en sinsisi, bütün ülkeyi devirmeyi amaçlayan bu darbeydi ve Tayyip Erdoğan olmasaydı hiç kimse bunu göğüsleyemezdi.
Twitter'da "We love Erdoğan" diye bir başlık açıldı. Birkaç saat sonra Twitter kaldırdı. Nedir bu hazımsızlık, niye çıldırıyorsunuz? Tayyip Erdoğan sevgisi niye sizi çıldırtıyor?
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Pensilvanya'daki bedduaya Kandil'dekiler 'amin' diyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN