Erdoğan: Bir Azeri kızımıza bakın bir de bizimkilere bakın

Giriş Tarihi: 4.4.2016 17:19 Güncelleme Tarihi: 4.4.2016 23:26
Erdoğan: Bir Azeri kızımıza bakın bir de bizimkilere bakın

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türk Kızılay'ı Genel Kurulu'nda konuştu. Erdoğan, "Şimdi bir Azeri gazeteci kızımıza bakıyorsun, bir de bizimkilere bakıyorsun. Fark bu" dedi.

Erdoğan şu sözleri söyledi:

Şimdi bir Azeri gazeteci kızımıza bakıyorsun, bir de bizimkilere bakıyorsun. Fark bu. Bir konferans vereceğim. Orada bir grup var. İçinde PKK'lı var, ASALA var, Paralel Devlet Yapılanmasından var. Hepsi bir araya gelmişler oradan kendilerine göre bağırıp çağırıyorlar. Bir tarafta bunlar bir tarafta o Azeri kızımız. Tüm bunları görerek

İŞTE ERDOĞAN'A AĞLAYARAK SORU SORAN O GAZETECİ

ONLARIN KEYFİ İÇİN TÜRKİYE GERİ ADIM ATMAYACAKTIR

Terörle mücadelede temel hak ve hürriyetlere azami özen gösteriyoruz. Mesele 'nin savunma reflekslerini yavaşlatmak, gardını düşürmek, 'yi projelerinden vazgeçirmek. Onların keyfi için bekası için geri adım atmayacaktır. Biz bugüne kadar demokrasi, temel hak ve hürriyetleri birileri dayattığı için milletimiz bunlara layık olduğu için savunduk ve hayata geçirdik. Bundan sonra da yine milletimiz layık olduğu için demokrasiyi, hak ve hürriyetleri yaşatmaya devam edeceğiz.

BİZİM ANLAYIŞIMIZDA ENSAR MUHACİR YAKLAŞIMI VAR

Bize demokrasi ve insan hakları vermeye kalkanlar önce kendi ayıplarını görsünler. Türkiye olarak mağdur duruma düşmüş 3 milyon insana kucağımıza açmışken bu mazlumları kendilerinden uzak tutmak için çırpınanların kimler olduğu ortada. Milli gelirleri bizimle mukayese edilmeyecek kadar fazla olan ülkelerin aldıkları mülteci sayısı ortada. Şimdi bize 'şu kadarı alın' deniyor. Biz zaten sen söylesen de söylemesen de almaya başladık. Şu ana kadar 10 milyar harcama yaptık. Bizim dünyamızda merhamet var, şefkat var. Bizim dünyamızda veren al elen elden hayırlıdır anlayışı var. Bizim dünyamızda ensar, muhacir anlayışı var. Ensar yaklaşımı var.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türk Kızılay'ı Genel Kurulu'nda konuştu

"DİMDİK AYAKTAYIM!"

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan: Bir Azeri kızımıza bakın bir de bizimkilere bakın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN