"'deki e sesleniyorum, bu şahsa ilk siz cevap verin"

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı , Genel Başkanı 'nun, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı 'na yönelik sözlerine ilişkin, "'deki özellikle hanımefendi kardeşlerime sesleniyorum. Yapmayın, etmeyin, bu şahsa önce siz cevap verin." dedi.

Giriş Tarihi: 7.4.2016 16:58 Güncelleme Tarihi: 7.4.2016 17:02
CHP'deki hanım kardeşlerimize sesleniyorum, bu şahsa ilk siz cevap verin

KILIÇDAROĞLU'NA ELEŞTİRİ

Kılıçdaroğlu'nun, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı 'na yönelik sözlerine de değinen Ecertaş, şu görüşlerini paylaştı:

"Belli başlı konularda sert durmamız lazım. Mesela iki gün önce çok ahlaksız bir şey yaşadık. Muhalefetin başındaki şahıs, ismini biz artık tırnak içinde ahlaksız Kılıçdaroğlu tamlaması dışında anamıyoruz. Anamamamızın sebebi de o yaptığı ahlaksızca söylem. O söylemden vazgeçene, özür dileyene kadar kendisi, bizim bu saatten sonra 'ahlaksız Kılıçdaroğlu' dışında bir söylemimiz yok. Tamlamayı tek başına kullanmıyoruz. Bu sebepten ötürü mutlaka ama mutlaka burada bizim bu konuda bilinçlenmemiz lazım."

"CHP'DEKİ HANIMEFENDİ KARDEŞLERİMİZE SESLENİYORUM"

Ecertaş, teşkilatların, bilinçli şekilde hareket etmesi gerektiğine işaret ederek, "Evde televizyonu açtığımız haberlerde Kılıçdaroğlu çıktığında, aman çoluğumuza, çocuğumuza izletmeyelim, kimseye izletmeyelim. Bizler gençler olarak büyüklerimizden bu siyaseti görüyoruz, onlardan öğreniyoruz. 'deki özellikle hanımefendi kardeşlerime sesleniyorum. Yapmayın, etmeyin, bu şahsa önce siz cevap verin. 'Bu ahlaksızlığı yapmayın, özür dileyin' deyin. 'Burada onurumuz var' deyin. Bu noktada tüm teşkilatlarımızı bu konuda hassas olmaya davet ediyorum" değerlendirmesinde bulundu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"CHP'deki hanım kardeşlerimize sesleniyorum, bu şahsa ilk siz cevap verin"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN