Türkiye'nin en iyi haber sitesi

FETÖ'nün sinsi planı

FETÖ'nün üzerindeki kirli oyunu bir kez daha gözler önüne serildi. Daha önce kaset operasyonuyla MHP'yi ele geçirmek isteyen FETÖ başarılı olamayınca yeni planlarını devreye soktu.

Giriş Tarihi: 9.4.2016 01:49 Güncelleme Tarihi: 9.4.2016 10:31
FETÖ'nün sinsi MHP planı

'de muhaliflerin partinin olağanüstü kurultaya götürülmesi talebiyle açtığı davada karar muhaliflerin lehine çıktı. Mahkeme MHP'nin olağanüstü kongreye gitmesine karar verdi. Daha önce kaset operasyonuyla MHP'yi ele geçirmek isteyen FETÖ başarılı olamayınca şimdi de yargı eliyle sinsi oyunlarını devreye soktu.

YURTDIŞINA KAÇAN FETÖ'CÜLER!

FETÖ'DEN ÖRGÜT MENSUPLARINA AKŞENER TALİMATI
Bahçeli'ye karşı 4 muhalif adayla kongreye gitmesi beklenen MHP'de seçimin son turunda birleşerek 'in destekleneceği öne sürüldü. FETÖ'nün montaj üssü olan Süleyman Demirel Üniversitesi'ne yapılan operasyonda üniversitenin arşivinde Gülen'in talimatlarının yazılı olduğu kayıtlar ele geçirilmişti. Gülen, örgüt mensuplarına "Meral Akşener'e sahip çıkın. Kendisini koruyun" talimatı verdiği ortaya çıkmıştı.

FETÖ'NÜN DİNLEDİĞİ İSİMLER

MAHKEMENİN KARARINA FETÖ'NÜN TETİKÇİLERİ SEVİNDİ
Ankara 12. Sulh Mahkemesi'nin MHP'de olağanüstü kurultaya gidilmesi kararına FETÖ'nün tetikçileri sevindi. Başta Can Dündar, Emre Uslu gibi isimlerin yanı sıra Nazlı Ilıcak, Fatih Portakal, Tuncay Opçin ve Ünal Tarık gibi isimler mahkemenin kararı sonrası sevinç çığlıkları attı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ'nün sinsi MHP planı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN