Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdoğan: O projeyi yapacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kentsel Dönüşüm ve Akıllı Şehirler Kurultayı'nda konuştu. Erdoğan Kanal projesiyle ilgili "Kim ne derse desin yapacağız." dedi. Erdoğan'ın konuşmasının ardından Turkuvaz Medya Grubu Başkanvekili günün anısına manalı bir hediye verdi.

Giriş Tarihi: 11.4.2016 13:09 Güncelleme Tarihi: 11.4.2016 15:33
Erdoğan: O projeyi yapacağız

Albayrak, 10 Ağustos 2014 tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı seçiminin ertesi günü yayınlanan ve çok konuşulan Sabah Gazetesi'nin birinci sayfasını hediye etti.

"Başkanımız'ı Seçtik" manşetinin hediye edilmesinin ardından salonda "Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik Yeni Anayasa İstiyor" sloganları atıldı. Daha sonra ünlü isimlerden oluşan katılımcılarla hatıra fotoğrafı çekildi.

SİZİN İŞİNİZ YAPMAK MI YIKMAK MI?

KANAL İSTANBUL'U YAPACAĞIZ

"Kanal yapıldığı anda Kanal İstanbul'un her iki tarafında gerçekten İstanbul'un şanına yakışır konutlarla, Kanal İstanbul'un farklılık arz etmesi gerekiyor. Buna da hep 'Olur mu canım' diyenler çıktı. Arkadaşlar, Kanal İstanbul olacak. Kanal İstanbul'u yapacağız. Kim ne derse desin yapacağız."

Yaklaşık üç yıl oldu. Marmaray'dan geçenlerin sayısı 130 milyon oldu. Ray sistemle insanlar buradan geçti. Artık araçlarıyla geçmeye başlayacaklar. 26 Ağustos'ta Yavuz Sultan Köprüsü açıldığında ağır vasıtalar buraya yönlendirilecek. Böylece İstanbul trafiğinde bir rahatlama meydana gelecek.

İŞTE FOTOĞRAFLAR!

İstanbul'un 6 milyon konuta ihtiyaç duyacağı tahmin ediliyor. Sosyal konut dediğimiz dar gelirli vatandaşlarımıza sunmamız gerekiyor.

Katılımcı kuruluşlarımız bankalarımız faizleri düşürsün ki vatandaşlarımız gerekli kredileri alabilsinler.

Günün hatırasını Erdoğan'a Serhat Albayrak verdi

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan: O projeyi yapacağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN