Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eski 'li başkan adayından Erdoğan'a destek turu!

'nin, 2010'daki kurultayında genel başkanlığa aday olan Erol Özavcı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a başkanlık konusunda destek amacıyla Kocaeli'den turuna çıktı.

Giriş Tarihi: 11.4.2016 19:53 Güncelleme Tarihi: 11.4.2016 21:18
Eski DSP'li başkan adayından Erdoğan'a destek turu!

'nin, 2010'daki olağan kurultayında genel başkanlığa aday olan ancak seçimi kazanamayan Erol Özavcı, Cumhurbaşkan Recep Tayyip Erdoğan'a destek amacıyla turuna çıktı. İzmit ilçesinde, gazetecilere açıklama yapan Özavcı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "Başkan" olması için destek vermek amacıyla yollara düştüğünü, imkanları ölçüsünde çalışacağını söyledi.

''KUTLU YÜRÜYÜŞÜNE KATKI VERMEK...''

Kocaeli'den başlayarak tüm 'yi 2 ay içinde gezmeyi planladığını anlatan Özavcı,"Eski DSP genel başkan adayı Erol Özavcı olarak, bu milletin bir evladı, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bir vatandaşı olarak Cumhurbaşkanımıza destek olmak, kutlu yürüyüşüne katkı vermek, onun misyonunu geleceğe taşıyarak yaşatmak için yollardayım." dedi.''ONUN YÜRÜYÜŞÜ MAĞDURLARIN MAZLUMLARIN SESİ''

Başkanlık konusunda her zaman "Erdoğan'ın destekçisi ve neferi olduğunu" söyleyen Özavcı, "Onun yürüyüşü, dik durmak, şahsiyetli ve onurlu olmak, adalet ve kalkınma demektir. Onun yürüyüşü mağdurların, mazlumların, kısacası tüm dünya düşkünlerinin sesi, dirilişi ve kalkışı, direnişi demektir" şeklinde konuştu.

Özavcı, daha sonra Erdoğan'ın fotoğrafı ve Cumhurbaşkanlığı forsuyla kaplı otomobiliyle Sakarya'ya hareket etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eski DSP'li başkan adayından Erdoğan'a destek turu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN