Eski cezaevi fabrikası olacak

Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ulubey İlçesi’ndeki eski cezaevinin fabrikasına dönüştürülmesi için başlatılan çalışmaları yerinde inceledi.

Giriş Tarihi: 13.4.2016 13:04
Eski cezaevi silah fabrikası olacak

Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ulubey İlçesi'ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu. tarafından 2008 yılında kapatılan Ulubey K 2 Tipi cezaevi binasının, fabrikasına dönüştürülecek olması nedeniyle inşaat çalışmalarını inceleyen Vali Balkanlıoğlu, "Silah fabrikasının tamamlanmasıyla birlikte ilçe ekonomisine katkı sunulacaktır. Bizler de çalışmaları yerinde inceleyerek, bilgiler aldık. Bu fabrikada insanlarımıza istihdam sağlanmış olacak" dedi.

Vali Balkanlıoğlu, Kaymakamlık olarak okullar başta olmak üzere sağlık ve diğer kurumların çok sık ziyaret edilerek, yapılan çalışmaların yerinde takip edilmesi gerektiğinde vurgulayarak, "Bize verilen talimat, benim şimdiki yaptığım gibi sizin de ilçenizdeki daireleri gezip, işler yürüyor mu? Zamanında işliyor mu? Herkes aldığını hak ediyor mu? Görevlerini tam yapıyorlar mı? Kamu çalışanlarına eğitim veriliyor mu? İşlerin yerine getirilip, getirilmediği yakından takip ediliyor mu? Denetim en önemli görevdir. Bizler işte böyle çalışacağız. Bizim görevimiz bunları hatırlatmak görmek" dedi.

Ulubey İlçesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı kanalıyla yapılan projelerin başarılı olduğunu da vurgulayan Vali Balkanlıoğlu, Ulubey Kaymakamı Emrullah Temizkan'a teşekkür etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eski cezaevi silah fabrikası olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN