Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘Kendi dosyalarından korkuyor, çekiniyorlar’

Başbakan Davutoğlu: Günlerdir ağza alınmayacak hakaretlerle meşgul olan Kılıçdaroğlu, nezaketsizlik rekorları kırmaya yöneleceğine neden dokunulmazlıklara girmiyor? Fezlekelerinin yargıya intikalinden mi çekiniyorsun?”

Giriş Tarihi: 14.4.2016
‘Kendi dosyalarından korkuyor, çekiniyorlar’

Başbakan Ahmet Davutoğlu dün AK Parti tarafından düzenlenen 5'inci Yerel Yönetimler Sempozyumu'na katıldı. Davutoğlu burada yaptığı açıklamalarda dokunulmazlıklar ve lideri Kılıçdaroğlu hakkında sert açıklamalar yaptı:

DOKUNULMAZLIKLAR:
AK Parti tam kadroyla omuz omuza 316 imza ile 'ye yasa teklifi verdi. İşte AK Parti farkı bu. AK Parti bir karar aldı mı, yola çıktı mı hiçbir fire vermez.

KORKUYORLAR:
Günlerdir hatta yıllardır kamuoyunu dokunulmazlık konusuyla meşgul eden CHP'den ses çıkmıyor. Çıkmaz, çünkü onlar kendilerinden korkarlar. Dokunulmazlık kalktığında mahkemede hesap veremeyeceklerini düşünürler. Bizim 316 milletvekilimiz ise hep beraber imzalayarak, "Bizi kimse dokunulmazlıklarla korkutamaz." Anayasa Komisyonu'ndan geçtikten sonra Genel Kurul'da takke düştükten sonra görünecek, kimin mahkemelerden korktuğu, kimin korkmadığı, kimin alnının ak, yüreğinin ak olduğu, kimin alnının kara, yüreğinin de kapkara olduğu. Günlerdir ağza alınmayacak hakaretlerle meşgul olan Kılıçdaroğlu, nezaketsizlik rekorları kırmaya yöneleceğine neden dokunulmazlıklar konusuna girmiyor? Kendi fezlekelerinin de yargıya intikalinden mi çekiniyorsun Kılıçdaroğlu?

ERDOĞAN KENTSEL DÖNÜŞÜM KURULTAYI'NDA KONUŞTU

TIBBİ MUAYENEDEN GEÇİRMELİ:
(Karaman'daki olayı) Diyor ki Kılıçdaroğlu, "niye sesiniz çıkmadı." Açsın baksın konuşmalarıma konu kamuoyuna çıktığında bu kişi alçaklar alçağı, sapıklar sapığıdır diye ilk konuşan benim. CHP'nin başındaki hasta adam, bu adamı bıraktı, bakanımıza, bana saldırmaya, hızını alamayıp her yere saldırmaya başladı. Dünkü konuşmalarıyla bir kez daha tedaviye muhtaç patolojik bir vaka olduğunu gösterdi. Önce tıbbi bir muayeneden, sonra ahlaki bir dersten geçirmek lazım Kılıçdaroğlu'nu.

SEVİYESİZLİKTE BİRİNCİ:
Yıllardır partisinin seviyesini dibe çeken bu şahıs, artık Türk siyasetini seviyesini de dibe çekme gayretinde. Eğer bir dökümü yapılsa bu kişi seviyesizlikte birinci olur. Siyasetimiz bu hasta adamı hak etmiyor. Bizim ahlakımız da üslubumuz da o seviyeye inmeye müsaade etmez.

Başbakan Davutoğlu'ndan önemli açıklamalar

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Kendi dosyalarından korkuyor, çekiniyorlar’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN