Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"’yi ele geçirmek istediler"

Paralel yapının, şike kumpasının arka planı A Haber’de yayınlanan Canan Barlas ile Gündem programında aralandı. Sabah Gazetesi muhabiri Nazif Karaman, şike kumpası ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Karaman, paralel yapıya ait ele geçirilen belgelerde 'yi ele geçirme faaliyetlerinin olduğunu söyledi.

Giriş Tarihi: 22.4.2016 14:09 Güncelleme Tarihi: 22.4.2016 14:24
Fenerbahçe’yi ele geçirmek istediler

FENERBAHÇE'Yİ ELE GEÇİRMEK İSTEDİLER

'Zaman Gazetesi'nde ve Samanyolu TV'de toplantılar yapılıyor. Bu toplantılarda alternatif takım dediği . üzerinde duruluyor. Neden? Fetullah Gülen'in Aziz 'a özel bir gıcıklığı var. Bunu da nerede görüyoruz? Isparta'daki soruşturmada ele geçirilen bir belge var. Bu belgede 'Aziz Yıldırım bize hep hainlik yaptı.' diyor, kendi el yazması notlarında. Peki, paralel yapı futbolu neden tercih ediyor? Paralel yapı futbolu şunun için istiyor: Bunların amacı ne? Kendi iktidarlarını oluşturmak, kitlelere ulaşmak. Futbol gençlere yönelik, kitlelere yönelik diyor.

ZEKERİYA ÖZ'ÜN İMZALARINDAN SONRA...

Fenerbahçe'nin 25 milyon taraftarı var, eğer biz burayı ele geçirirsek Türkiye'de çok daha geniş kitlelere ulaşırız, diyor. Bu görüşmelerden sonra medyada algı operasyonu yapılıyor. Çeşitli yazarlar, kalemler futbolda şikeden bahsediyor; aynı 'Tahşiye'deki gibi. Kündeye getiriyorlar; Zekeriya Öz'ün önüne evrak geliyor her zamanki gibi , Zekeriya Öz imzalıyor... Ondan sonra dinlemeler, takipler… İş Aziz Yıldırım'a uzanıyor. O arada şike yasasını çıkarıyorlar.'

Nazif Karaman: Fenerbahçe'yi ele geçirmek istediler

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Fenerbahçe’yi ele geçirmek istediler"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN