Ülkücülerden Sinan Oğan’a kırmızı kart

Cumhuriyet gazetesinin düzenlediği paralel resepsiyonda sırtını terör örgütüne dayayan HDP Eş Genel Başkan Figen Yüksekdağ ve casusuluk suçu ile yargılanan Can Dündar ile aynı karede yer alan Genel Başkan Adayı Sinan Oğan’a, Ülkücü camiadan tepki yağdı.

Giriş Tarihi: 26.4.2016 10:46 Güncelleme Tarihi: 26.4.2016 10:49
Ülkücülerden Sinan Oğan’a kırmızı kart

Çankaya Belediyesi ile Cumhuriyet gazetesinin düzenlediği resepsiyona Genel Başkanı , HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ'ın yanı sıra Genel Başkan Adayı Sinan Oğan'ın katılması, Ülkücü camiada infiale neden oldu.

"KURT POSTUNA BÜRÜNMŞ ÇAKALLAR..."

Yusufiyeli Ülkücüler Derneği Başkanı Hasan İlter, "Ülkücüyüm diyen, Ülkücülere genel başkan olmak için aday olan, vatanperverlikten, milliyetperverlikten, dinden, imandan bahseden adam, Türkiye'ye düşmanlık edenlerin cirit attığı etkinlikte gülücükler saçıyor. Bu resepsiyon, Ülkücü hareket içindeki 'kurt postuna bürünmüş çakalları' ortaya çıkarmıştır" dedi.

CHP, HDP VE MUHALİF MHP CUMHURİYET'IN KORSAN RESEPSİYONUNDA!

"AYNI YAPININ ÜRÜNLERİ..."

Oğan'ın resepsiyona katılmasını Ülkücü tabanın kabul etmesi mümkün olmadığını belirten Bağımsız Ülkücüler Platformu Başkanı Adnan Baran ise şöyle konuştu: "Paralel Yapı tarafından MHP'ye bir operasyon yapılıyor. Meral Akşener, Sinan Oğan ve Ümit Özdağ aynı yapının ürünleri. Terör olayları varken MHP Başkan adayı diye ortaya çıkan bir insanın CHP ile HDP'yle aynı kare içerisinde bulunması 1 Nisan şakası gibi bir şey. Bunlardan birini Genel Başkan yapmak istiyorlar. Isındırma turları yapıyorlar. Tamamı aynı merkez tarafından idare ediliyor. Böyle bir davranışı Ülkücü tabanın kabul etmesi mümkün değil."

Yeni Akit

YOBAZLAR KOALİSYONU

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ülkücülerden Sinan Oğan’a kırmızı kart
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN