AK Parti'den Kılıçdaroğlu'na 'kumpas' yanıtı!

AK Parti Grup Başkanvekili , Ergenekon davasına "AK Parti'nin kumpası" diyen Genel Başkanı 'na tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu'nun 17-25 Aralık davalarını sahiplendiğini belirten Turan, "Yurt dışına kaçan Savcı Zekeriya Öz'ü sahipleniyor. Milletimiz CHP'nin içerisine düştüğü bu çelişkili durumun farkındadır" dedi.

Giriş Tarihi: 27.4.2016 01:35 Güncelleme Tarihi: 27.4.2016 01:37
AK Parti'den Kılıçdaroğlu'na 'kumpas' yanıtı!
Turan, Kılıçdaroğlu'nun grup toplantılarında her hafta ayrı bir skandala imza attığını belirterek Ergenekon davası için "AK Parti kumpası" dediğini aktardı. Turan "Bu ülkede adı Ergenekon olsun ya da başka bir şey olsun darbe ve vesayet diye bir gerçek vardır. AK Parti döneminde de vesayet kurma ve darbe girişimleri oldu. Ancak AK Parti bunların karşısında durdu" dedi.

Turan "Bu davaya 'AK Parti kumpası' diyen Kılıçdaroğlu'na sormak gerekir, acaba 17-25 Aralık sürecinde AK Parti ve Tayyip Erdoğan olmasaydı ne olacaktı? Bizler bu girişimler karşısında direnç göstermeseydik ne olacaktı? Ama Ergenekon davasına 'kumpas' diyen Kılıçdaroğlu, 17-25 Aralık davalarını sahipleniyor. Yurt dışına kaçan Savcı Zekeriya Öz'ü sahipleniyor. Milletimiz 'nin içerisine düştüğü bu çelişkili durumun farkındadır" dedi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE KILIÇDAROĞLU ARASINDA SOĞUK RÜZGAR!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti'den Kılıçdaroğlu'na 'kumpas' yanıtı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN