‘Dedikodulara değil işinize bakın’

Giriş Tarihi: 27.4.2016
‘Dedikodulara değil işinize bakın’

Başbakan Ahmet Davutoğlu dün Meclis'te AK Parti grup toplantısında konuştu:
Belli ki tökezlememizi, tuzaklara düşmemizi bekleyenler var. Onlar 'nin atılım üzerine atılım, reform üstüne reform yapmasından rahatsız. Bu davanın her neferinin, kardeşlik hukukuyla birbirine bağlı olduğunu asla aklımızdan çıkarmayacağız. AK Parti hareketi, kurucu liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın her zaman vurguladığı gibi prensip olarak bir, iri, diri olacağız, hep birlikte olacağız.
Kulaklarınıza fısıldanan dedikodularına değil işlerinize yoğunlaşın. Vakit kaybedecek değil bir günümüz, bir saatimiz, bir dakikamız, bir saniyemiz daha yok. Kim ki bizim dava arkadaşlarımız arasında bir saniyesini dahi dedikoduyla kaybederse, bizim aramızda yeri yok. İşimize bakacağız, gece gündüz çalışacağız.
Bölücü terör örgütünün yuvalandığı yerleşim yerlerimizi, bir bir emniyet ve huzura kavuşturuyoruz. Kimsenin şüphesi olmasın, terör belasında tamamen kurtulacaktır. Çukur kazanlar, şehirlerimizi harabeye çevirenler, sivil vatandaşlarımıza saldıranlar ile Kilis'e atılan bombaların sahipleri aynı odaklardır. Onlar birer piyondur, arkalarında bu piyonları oynatanlar aynı çevrelerdir. Onbinlerce Suriyeli mazluma ev sahipliği yapan bu örnek şehrimize yönelik saldırılar, kirli bir planın parçasıdır.
İlave askeri tedbirler alınacak ve sınır hattındaki askeri varlığımız, tahkimatımız artırılacaktır. İlk etapta 5 milyon, ikinci etapta da ilave 5 milyon lira olmak üzere, zarar görenlere derhal ödeme yapılacak. Kilis'te kamu yararına çalışanların istihdam süreleri 9 aya çıkarılacak ve valiliğin istediği oranda ilave istihdama imkan tanınacak.
(BBC'nin Cemil Bayık röportajı) Terör örgütünün eli kanlı katilleriyle röportaj yapılabiliyor. Bunun adı gazetecilik değil, terör teşvikçiliğidir. Öte yandan Davutoğlu, SGK primlerini yatıramayan sanatçıların borçlarının yapılandırılacağı müjdesini de verdi.

Başbakan Davutoğlu "Emaneti ve adaleti unutanlardan olmadık olmayacağız"

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Dedikodulara değil işinize bakın’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN