Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Terörle mücadeleye devam edeceğiz'

Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay , "Terörle, terör örgütleriyle ve teröre destek olan bütün unsurlarla mücadelemize devam edeceğiz. Bu konuda her zamankinden daha fazla yardımlaşmaya, kardeşliğe, birliğe, dirliğe ve duaya ihtiyacımız var." dedi.

Giriş Tarihi: 1.5.2016 21:13 Güncelleme Tarihi: 1.5.2016 21:27
'Terörle mücadeleye devam edeceğiz'
, AK Parti Yazıkonak Belde teşkilatının töreninde yaptığı konuşmada, son yıllarda yaptıkları projelerle savunma sanayinin ulusal güvenlik ve caydırıcılık açısından çok özel hizmetlerin yapıldığı bir konuma geldiğini söyledi.

Savunma sanayinin hücum gemisi, insansız aracı, tank, helikopter gibi araç, silah ve mühimmat noktasında çok büyük projeleri hayata geçirdiğini ifade eden Alpay, savunma sanayindeki gelişmelerle terörle mücadelenin yanında olduklarını vurguladı.

Alpay, şöyle konuştu:

"Kora kor, dişe diş terörle, terör örgütleriyle ve teröre destek olan bütün unsurlarla mücadelemize devam edeceğiz. Bu konuda her zamankinden daha fazla yardımlaşmaya, kardeşliğe, birliğe, dirliğe ve duaya ihtiyacımız var. Rabbim terörle bu millete, ülkeye ve devlete zarar vermek isteyenlere fırsat vermesin."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Terörle mücadeleye devam edeceğiz'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN