Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘Hiçbir yere kaçamazlar’

Giriş Tarihi: 4.5.2016
‘Hiçbir yere kaçamazlar’

Başbakan Davutoğlu: Diyarbakır Ulu ’nin kardeşi Bursa Ulu Cami’yi kana bulamak isteyen cani terör örgütünü destekleyen herkese dokunulacaktır

Başbakan Ahmet Davutoğlu, dün AK Parti grup toplantısında konuştu. Davutoğlu şu mesajları verdi:
Normalde bir araya gelmesi imkansız terör örgütleri, bir yerden düğmeye basılmış gibi eş zamanlı olarak harekete geçti. Sadece bu ülkenin insanlarına değil, istikrarına, kardeşliğine, bizi 78 milyonluk aile yapan birliğimize, dirliğimize saldırdılar. Saldırılara karşı dimdik durduk.
HDP, ahlaksız, insanlarımızı hedef alan bir şiddeti halen savunmaya, TBMM'de dahi uygulamaya kalkışıyor. Dokunulmazlık konusu açıldığında mangalda kül bırakmayan ucuz kahramanlar, süreci engellemek için milletvekillerimize saldırıyor, pespayeliğin her türlüsünü sergiliyorlar. Şundan hiç şüpheniz olmasın, Diyarbakır Ulu 'nin kardeşi Bursa Ulu Cami'yi kana bulamak isteyen cani terör örgütünü destekleyen herkese dokunulacaktır, mutlaka dokunulacaktır. Hiçbir yere kaçamazlar.
Ülkemizin ana muhalefet partisinin görüntüsü, siyasi komediden, siyasi trajediye dönüşüyor. Kılıçdaroğlu'nun söylemleri tutarsız. Bir gün 'yi kuran parti olmaktan bahsediyor, ertesi gün 'yi iftiralarla dışarıya şikayet ediyor. Bir gün Paralel'in sözcüsü oluyor, bir gün hendek kazanlara arkadaş diyor. Bu kadar tutarsızlığın adı ancak siyasal şizofrenidir.

TAKVİM BELLİ OLDU
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Anayasa Komisyonu'ndan geçen dokunulmazlık teklifi için şunları söyledi: "16 Mayıs Pazartesi diğer partilerin de gruplarıyla görüşerek takvimi işletmek istiyoruz. Ümit ederim, pazartesi genel kurulda rapor ve kararı görüşülmeye başlanır. Süreci, akşam geç saatte bitirsek de 19'unda törenden önce, 18'i akşamı ikinci oylamayı yaparız. Meclis hendek kazma yeri değil.Tedbirimizi alacağız."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Hiçbir yere kaçamazlar’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN