Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gazetesi kapanıyor mu?

Giriş Tarihi: 5.5.2016 15:53 Güncelleme Tarihi: 5.5.2016 16:39
Zaman Gazetesi kapanıyor mu?

Bugün FETÖ ve Doğan medyasında “ gazetesi kapanıyor” başlıklı haberler yeraldı. Sabah.com.tr’ye konuşan Zaman Gazetesi Yönetim Kurulu Üyesi Tahsin Kaplan bu iddiaların gerçek dışı olduğunu söyledi.

FETÖ ve Doğan medyasında bugün yeralan " Gazetesi kapanıyor" başlıklı haberlerle ilgili olarak gazetenin yönetim kurulu üyesi Tahsin Kaplan'dan bir açıklama geldi.

Sabah.com.tr'ye konuşan Tahsin Kaplan özetle şunları söyledi;

GAZETEYİ KAPATMAYACAĞIZ AKSİNE BÜYÜTECEĞİZ

Bazı medya kuruluşlarında yeralan bu haber gerçekleri yansıtmıyor. Zaman ve diğer kuruluşların kapatılması için bununla ilgili bir hazırlığın olması ve savcılık onayı gibi bir takım prosedürler gerekiyor. Bizim böyle bir hazırlığımız hiç yok. Biz bu gazetenin yayında olması ve büyümesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz ve göstermeye devam edeceğiz.

ZAMAN'DA 10 MİLYONLUK SOYGUN!

LOGO VE MİZANPAJ DEĞİŞİYOR

Geçtiğimiz günlerde gazetenin 30 yıl önceki sayısını tekrar okurlarla buluşturduk. Yönetim kurulu üyesi ve çalışma arkadaşlarımızla toplantılar yapıyoruz. Zaman'ın logosu ve mizanpajı değişiyor. Yeni yazar kadrosu ile gazeteyi güçlendiriyoruz. Okurlarımız yeni dönemde daha etkili bir Zaman gazetesine kavuşacak. Kapatmak gibi bir planımız yok ve hiç olmadı.

Kaynak: Sabah.com.tr

"650 BİN ABONE VAR AMA ORTADA TEK BİR İSİM YOK"

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zaman Gazetesi kapanıyor mu?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN