Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sinan Oğan ve Koray 'a kötü haber!

Giriş Tarihi: 9.5.2016 17:15
Sinan Oğan ve Koray Aydın'a kötü haber!

Genel Merkezi, Oğan ve için başlatılan sürece sosyal medya paylaşımlarını da ekledi.

Genel Merkezi, muhalifler hakkındaki incelemenin kapsamını genişleterek, Sinan Oğan ve Koray için başlatılan sürece, sosyal medya paylaşımlarını da ekledi. MHP Genel Merkezi'nde muhalif isimlere yönelik incelemenin kapsamı genişletilerek, eski MHP milletvekillerinden Meral Akşener'in ardından, Sinan Oğan ve Koray için başlatılan inceleme sürecine, sosyal medya paylaşımları da eklendi. Edinilen bilgiye göre, eski MHP milletvekillerinden Meral Akşener'in ardından Sinan Oğan ve Koray Aydın için başlatılan inceleme sürecine, sosyal medya paylaşımlarının da eklendiği belirtildi.

'BAŞ PARALEL'Cİ TARTIŞMALARI

Meral Akşener'in daha önce Genel Başkan Devlet Bahçeli'ye yönelik, "O dönem Sayın (Ekmeleddin) İhsanoğlu, (Kemal) Kılıçdaroğlu ve (Devlet) Bahçeli'nin adayıydı. Ekmeleddin İhsanoğlu bir paralel proje ise onu seçen baş paralel de Sayın Bahçeli oluyor" sözleri, Genel Merkez nezdinde tepki görmüştü.

"MHP'YE BAŞ PARALELCİ GİBİ BİR EDEPSİZLİĞİ YAPAMAZLAR"

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup konuşmasının ardından, çıkışta gazetecilerin sorusu üzerine, "Bu kadar çirkin bir ifade söz konusu olamaz. Şu an İstanbul merkez olmak üzere, 9 ilde çok sayıda operasyon yapılmakta, 101 veya 105 kişi paralel mensubu olarak gözaltına alınmış durumda. Şimdi bu kadar insanın bula bula baş paralelcisi beni mi görmüştür? Bu ne biçim terbiyesizliktir. Bunu affetmemiz mümkün değildir. Kendileri paralelle çok barışık olabilirler ama Milliyetçi Hareket Partisi'ne 'baş paralelci' gibi bir edepsizliği yapamazlar." değerlendirmesinde bulunmuştu.

Genel Merkez, Meral Akşener başta olmak üzere, Oğan ve Aydın'ın seçim çalışmalarını mercek altına almış, özellikle halka açık toplantılardaki konuşmalarında parti tüzüğüne aykırı bir durum olup olmadığı incelenmeye başlanmıştı. MHP Genel Merkezi, inceleme kapsamına halka açık olan sosyal paylaşım hesaplarını da aldı.
YARGITAY MHP'DEKİ KONGRE SÜRECİNE İLİŞKİN İNCELEMELERİNİ SÜRDÜRÜYOR

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sinan Oğan ve Koray Aydın'a kötü haber!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN