Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdoğan: İşinize bakın işinize!

Cumhurbaşkanı Erdoğan katıldığı TOBB Ödül Töreninde AK Parti'nin kongre kararı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Muhalefet hala farklı farklı yorumlar yapıyor. İşinize bakın işinize!" dedi.

Giriş Tarihi: 10.5.2016 17:31 Güncelleme Tarihi: 10.5.2016 17:51
Erdoğan: İşinize bakın işinize!

İŞTE ERDOĞAN'IN O SÖZLERİ:

Eskiden bir seçim olunca ortalık karışırdı, şimdi öyle bir şey yok. Şimdi Başbakan ve hükümet değişimi söz konusu. Birlikte çalıştığım Ahmet Davutoğlu kardeşime hizmetleri için tekrar teşekkür ediyorum.

Yeni genel başkan ve başbakanın milletimize hayırlı olmasını diliyorum.

"İŞİNİZE BAKIN"

Muhalefet hala farklı farklı yorumlar yapıyor. İşinize bakın işinize! Önce güçlü bir demokrasi güçlü bir muhalefet olması lazım. Siz hiçbir zaman güçlü bir muhalefet olamadınız, önce bunu düzeltin.

10 Ağustos 2015'ten beri artık yeni bir döneme girmiştir. 'nin meselesi açık ve net söylüyorum, sistem meselesidir. Madem devir bilgisayar devri, onun üzerinden anlatayım. Bilgisayarda bir donanım bir de yazılım vardır. geçtiğimiz 13 yılda donamını baştan aşağı değiştirdi gelişti. Buna karşılık hala 1960 ve 1980 darbelerinin milletimize dayalı anayasayla yani eski sürüm bir yazılımla bilgisayarımızı kullanmaya çalışıyoruz. Tarihi değerinin hatırına korumamız gereken bir anayasaya sahip değiliz. Değiştire değiştire bütünselliğini kaybetmiş bir anayasayla karşı karşıyayız. Yazılımla verimimizi kat ve kat arttırmanın yoluna gitmeliyiz. Yeni Anayasa ve Başkanlık sistemine böyle bir anlayışla yaklaşmamız gerekir. Milletimizin arzusu neyse, ülkemizin ihtiyacı neyse ona uygun çözümlerini hayata geçirmeliyiz. Şimdi yeni bir süreç devam ediyor. Bu sürecin başarıyla sonuçlanarak Türkiye'nin hedeflerine uygun bir anayasal zemine kavuşması temennimdir. TOBB'a en başından beri yeni anayasa konusuna verdiği samimi destek ve yaptığı çalışmalara özellikle teşekkür ediyorum.

Erdoğan: İşinize bakın işinize!

ERDOĞAN: SEN TÜRKİYE'NİN NE ZAMANDIR BÖYLE TALİMATLAR ALDIĞINI GÖRDÜN?

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan: İşinize bakın işinize!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN