Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gilleşmiş Milletler

Birleşmiş Milletler, işi gücü bıraktı! Kanlı terör örgütü PKK’nın saldırılarını görmeyip Cizre yalanına sarıldı! Askerimizi ve polisimizi karalamaya kalkıştı... Ancak PKK ile Suriye’deki uzantısı PYD’ye silah veren ülkelerin BM üyesi olduğunu hatırlamadı! Hainlerin içindeki ’li ve Avrupalı militanları saymadı! Onların arasında İsrailli Gill de vardı!

Giriş Tarihi: 12.5.2016
Gilleşmiş Milletler
Türkiye dört koldan teröre karşı mücadele başlattı. PKK'yı bozguna uğrattı. Ancak dünya Türkiye'yi terörle mücadelesinde yalnız bıraktı. Üstelik karalamaya kalkıştı. Görevi "dünya barışını ve güvenliğini korumak" olan Birleşmiş Milletler de (BM) Türkiye aleyhindeki bu karanlık koroya katıldı. Güvenlik güçleri, Şırnak Cizre'deki kalleş pusuları ortadan kaldırırken BM, Türk askerini ve polisini karaladı. BM, Türk güvenlik güçlerinin Cizre'de 100'den fazla insanı yaktığı yalanına sarıldı! Bir de kendine vazife çıkardı. BM yetkilileri "Konuyu inceleyeceğiz" deyip Cizre'ye gitme planları yaptı! Bu ikiyüzlülük Türk vatandaşlarını çileden çıkarttı. Çünkü aynı Birleşmiş Milletler, PKK'nın saldırılarını bir kez bile hatırlamadı. Kendi üyesi olan ülkelerin PKK'ya yaptığı silah yardımlarını umursamadı. Hainlerin, o ülkelerin verdiği silahlarla Türk askerini ve polisini şehit ettiğini anlamadı! Hatta terör örgütü PKK'nın Suriye'deki uzantısı olan PYD/YPG'ye katılan yabancı savaşçıları unutup Türkiye'ye saldırdı. Terör örgütü PYD'deki savaşçılar arasında ve Avrupalı onlarca yabancı vardı. O yabancıların eğittiği teröristler Türkiye'ye sızıp askerimize ve polisimize saldırdı. İşte BM üyesi ülkelerin destek verdiği o isimler arasında İsrailli Gill Rosenberg de vardı. Rosenberg'in (33) CV'si ise kabarıktı. İsrailli asıllı Kanadalı olan Gill, İsrail ordusunda görev yaptı. Ardından terör örgütü YPG'ye katıldı. Hatta YPG'li teröristlerin eğitiminde yer aldı. Bu manzara Birleşmiş Milletler üyesi ülkelerin terör örgütü PKK ile uzantılarına verdiği desteği bir kez daha kanıtladı.

ABD KORUMASI!
Dünya onları Irak'taki ABD işgali sırasında tanıdı. Adları Blackwater'dı. Tamamı ABD komandolarından oluşmaktaydı! ABD işgali bitince Blackwater özel hizmete başladı! Kanlı terör örgütünün elebaşıları Fehman Hüseyin ile Murat Karayılan'ın ABD Blackwater adlı paralı asker şirketi tarafından koruma altına alındığı anlaşıldı. PKK ile PYD'ye giden yardımların da Blackwater üzerinden yapıldığı ortaya çıktı.

İşte PKK'ya silah veren BM üyesi bazı ülkeler:
RUSYA: Sam füzeleri ve Kalaşnikof marka silahları PKK'ya gönderiyor.
İNGİLTERE: Kraliyet Hava Kuvvetleri'ne ait kargo uçaklarıyla roketatarlar PKK'ya teslim ediliyor.
ALMANYA: Kod numaralarını ordu envanterinin dışında tutarak PKK'ya füze gönderiyor.
ABD: Suikast silahlarını hainlere ulaştırıyor.
İTALYA: Mayın ve suikast silahlarını kanlı örgüte gönderiyor.

KAYNAK: TAKVİM
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gilleşmiş Milletler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN