Vatana ihanet, PKK’ya hizmet!

Giriş Tarihi: 13.5.2016 09:46 Güncelleme Tarihi: 20.6.2016 14:43
Vatana ihanet, PKK’ya hizmet!

Ekrem Dumanlı'nın 7 Haziran seçimleri öncesi 'da gerçekleştirilen "sır "de, emniyete çalışan istihbarat elemanlarının listesini 'a verdiği tespit edildi.

Devletin ulusal tehdit kapsamına aldığı paralel örgütle ilgili ortaya çıkan bilgiler; ihanetin hangi boyutlara ulaştığını gözler önüne serdi. Zaman'ın eski Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı'nın 7 Haziran seçimleri öncesi 'a yaptığı ziyarette Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı 'a, polise çalışan istihbarat elemanlarının listesini verdiği tespit edildi. Böylece pek çok istihbarat elemanının deşifre olduğu ve bazılarının örgüt tarafından infaz edildiği belirlendi.

Akşam Gazetesi'nden Murat Kelkitlioğlu'nun yazdığı yazı şu şekilde:

VATANA İHANET PKK'YA HİZMET!

Ne diyor Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan; "DAEŞ, PKK neyse paralel örgüt de odur. Bu örgütü bitiremezsek diğer terör örgütleriyle mücadele başarılı olamaz".

Bu açıklamanın kodlarını çözmeye kalktığımızda karşımıza çok ciddi bir tablo çıkıyor. Paralel çetenin halen etkin olduğundan tutun da, Pensilvanya destekli örgütün diğer terör örgütleriyle ilişkili olduğu, hatta her türlü desteği verdiği sonucunu çıkarmak mümkün, Akdoğan'ın açıklamalarından.

'DUMANLI, KIŞANAK'A BİLGİ VE BELGE GÖTÜRDÜ'

BU ÇETE HER TÜRLÜ ALÇAKLIĞI YAPMAKTAN GERİ DURMAZ
Peki, Akdoğan haksız mı?
Sonuna, dibine kadar haklı. Bu çete, o kadar vicdansız, o kadar ahlaksız, o kadar tehlikeli bir örgüt ki, Türkiye'nin ulusal güvenliği söz konusu olduğunda her türlü alçaklığı yapmaktan geri durmaz.
Şimdi size, geçmişte yaşanan ancak ne görüşüldüğü meçhul olan bir olayın perde arkasını anlatacağım ve böylece bu çetenin o iğrenç yüzünü bir kez daha görme fırsatı bulacaksınız.

"8 şehit verdik yeterli mi dökülen kan miktarı!"

PARALEL'LE HDP'NİN GARAJ BULUŞMASI

DUMANLI ARKA KAPILARDAN SOKULMUŞTU
Paralel örgütün büyük 'abi'lerinden Zaman Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı, biliyorsunuz halen firarda. Hatırlarsınız bu firari şahıs, 7 Haziran seçimlerinden önce Nisan 2015'te Diyarbakır'a giderek HDP'li Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkanı Gültan Kışanak ile görüşmüştü. Bu o kadar gizli yürütülüyordu ki, Dumanlı belediyeye arka kapılardan sokulmuştu.

PARALELCİ POLİSLER HDP'YE OY TOPLAMIŞ

PAZARLIK NEYDİ?
Peki, Ekrem Dumanlı ile Gültan Kışanak ne görüştü? Neyin pazarlığını yaptı?
Sıkı durun!
O görüşmede çok büyük bir hainlik yaşandı. 17 Aralık sivil darbe girişimi öncesinde tüm istihbari birimleri elinde bulunduran paralel çetenin polisleri, giderayak emniyetin PKK içerisindeki ajanlarının listesini de yanlarında götürdü.
İşte, Dumanlı bu listeyi Kışanak'a verdi. Kışanak da Kandil'e yolladı listeyi. Böylece devletin en büyük yardımcısı olan istihbarat elemanları bir bir deşifre oldu. Bazıları infaz edildi.
Bu, arka arkaya yapılan operasyonlarla çökme noktasına gelen paralel çetenin PKK terör örgütüyle yaptığı ittifakın en önemli kanıtı.
Bugün şehit olan her güvenlik görevlisinin kanında paralel çetenin zehri var artık.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vatana ihanet, PKK’ya hizmet!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN