Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dizi çekimleri Fatihlileri çileden çıkardı

Giriş Tarihi: 15.5.2016 17:55 Güncelleme Tarihi: 15.5.2016 18:02
Dizi çekimleri Fatihlileri çileden çıkardı

Neredeyse her semtinde bir film çekilen Fatih İlçesi sakinleri dizi filmcilerinin sokakları işgal etmesinden ve kendilerine davranış tarzından şikayetçi. Kariye semtinde çekilen " Sokakları" isimli dizinin set ekibinin sokakları izinsiz olarak trafiğe kapatması mahalle sakinlerini adeta çileden çıkardı.

Fatih İlçesi sakinleri dizi filmcilerinin sokakları işgal etmesinden ve kendilerine davranış tarzlarından şikayetçi. Kariye semtinde çekilen "İstanbul Sokakları" isimli dizinin set ekibinin sokakları izinsiz olarak trafiğe kapatması mahalle sakinlerini adeta çileden çıkardı.

SEMT SAKİNLERİ BELEDİYEYİ GÖREVE ÇAĞIRDI

Sabah.com.tr'yi arayan semt sakinleri "Kaba insanları sokak başlarına dikerek insanlara ve araç sahiplerine kötü davranıyorlar. Kenarlara parketmek yerine sokak ortasına bırakarak trafik ve yaya akışını kesiyorlar. 'Neden böyle yapıyorsunuz' dediğimizde ise bize kaba davranıyorlar. Kimse bu insanlara ses çıkaramıyor.

"ETİLER'DE BU ÜSLUBU KULLANABİLİRLER Mİ?

Etiler'de olsa bu üslupla insanlara davranabilirler mi? Merak ediyorum. Fatih Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin bu konuya acilen çözüm bulmasını istiyoruz." dediler.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dizi çekimleri Fatihlileri çileden çıkardı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN