Seninleyiz Hulusi Paşa

Sümeyye Erdoğan-Selçuk Bayraktar çiftinin şahidi olduğu için Sözcü gazetesinin organizasyonu ile hakkında karalama kampanyası başlatılan Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'a binlerce destek mesajı yağdı. 'da açılan #SeninleyizHulusiPaşa etiketiyle birlikte Orgeneral Akar'ın çok sayıda fotoğrafı da paylaşıldı.

Giriş Tarihi: 16.5.2016 23:36 Güncelleme Tarihi: 17.5.2016 00:13
Seninleyiz Hulusi Paşa

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, geride bıraktığımız Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar çiftinin törenine katıldı. Akar'ın nikah törenine katılmasına ilişkin Sözcü gazetesinde ve sosyal medyada çirkin yorumlar paylaşıldı. TSK'dan bugün yapılan açıklamada ise söz konusu mesnetsiz yorumların 'insani ve vicdani olmaktan uzak' olduğu bildirildi.

TSK'DAN NİKAH AÇIKLAMASI

SOSYAL MEDYADA #SeninleyizHulusiPaşa

Nikah töreninde şahitlik yapan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'a yönelik olarak başlatılan karalama kampanyasına karşın sosyal medya platformu üzerinden 'SeninleyizHulusiPaşa' kampanyası başlatıldı.

Hulusi Akar'ın fotoğraflarının paylaşıldığı ve duygulandıran destek mesajlarının yer aldığı kampanya kapsamında kısa sürede binlerce kez tweet atıldığı görüldü.

SENİNLEYİZ HULUSİ PAŞA

6 bin 500 davetli katılmıştı
Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'ın da yer aldığı nikah törenine siyaset, spor, sanat ve iş dünyasından 6 bin 500 davetli katıldı. Sümeyye Erdoğan-Selçuk Bayraktar çiftinin nikah şahitleri Başbakan Ahmet Davutoğlu, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, Meclis Başkanı İsmail Kahraman, 11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Bosna Hersek lideri Bekir İzzetbegoviç, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif, Lübnan Başbakanı Saad Hariri ve Arnavutluk Başbakanı Edi Rama oldu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Seninleyiz Hulusi Paşa
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN