Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bekir Bozdağ'da 'terörle mücadele' açıklaması

Adalet Bakanı Bekir Bızdağ, “Terörle Cumhuriyeti Devleti bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da etkili ve kararlı biçimde mücadele edecektir. AK Parti hükümetleri döneminde de mücadele her boyutuyla yapılmıştır" dedi.

Giriş Tarihi: 18.5.2016 09:35
Bekir Bozdağ'da 'terörle mücadele' açıklaması

TBMM Genel Kurulu'nda dün akşam milletvekillerinin sorularını cevaplayan Bakan Bozdağ, terörle mücadele konusunda, "Bütün Cumhuriyet hükümetleri samimi şekilde mücadele etmiştir. Her Cumhuriyet hükümeti elindeki imkanlar ölçüsünde terörü sona erdirmek, kanı durdurmak, 'de huzur ve barışı tesis etmek için bir yandan güvenlik politikaları, diğer yandan başka alternatifler üzerinde samimiyetle çalışmıştır. Bir hükümeti, bir hükümetin bakanını teröre destek olduğu, 'teröre destek verdi' şeklinde suçlama doğru bir yaklaşım değil, insaflı, hakkaniyetli yaklaşım değildir" ifadelerini kullandı.

Askere, polise kimin silah sıktığını soran Bozdağ, "PKK'nın teröristleri, DAEŞ'in teröristleri, başkaca eli kanlı terör örgütlerinin eli kanlı canavarları camileri patlatıyor. Cumhuriyeti Devleti bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da etkili ve kararlı biçimde mücadele edecektir. AK Parti hükümetleri döneminde de mücadele her boyutuyla yapılmıştır" dedi.

BOZDAĞ'DAN CHP'Lİ VEKİLE SERT TEPKİ ..

BEKİR BOZDAĞ: ZAYIF LİDERLER BAŞKANLIK SİSTEMİNE KARŞIDIR

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bekir Bozdağ'da 'terörle mücadele' açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN