Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Talihsiz ve tamiri imkânsız pot kırdı

lideri Bahçeli: Genel Başkanı talihsiz ve tamiri imkânsız bir pot kırmıştır. Biz ne yapacaksak, mevcut sistem içinde kalarak, revize ederek gerçekleştirmeliyiz

Giriş Tarihi: 18.5.2016
Talihsiz ve tamiri imkânsız pot kırdı
lideri Devlet Bahçeli dün partisinin grup toplantısında konuştu. lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Başkanlık sistemiyle ilgili "Kan akar" sözlerine sert tepki gösteren Bahçeli özetle şunları söyledi:
İÇ SAVAŞ TEHDİDİ: CHP'nin Genel Başkanı talihsiz ve tamiri imkansız bir pot kırmıştır. Başkanlık sisteminin mahzurlarını konuşmak, sakıncalarını dile getirmek, bu konuda milleti bilgilendirmek başka bir şey, vahim şekilde kanlı boğuşmaya atıf yapmak bambaşka bir şeydir. Henüz ortada fol yok yumurta yokken, henüz başkanlık sistemi veya partili cumhurbaşkanlığı meselesi tartışma aşamasındayken sokağın ve çatışmanın adres gösterilmesi yanlıştır, gaflettir, sorumsuzluktur. Biz ne yapacaksak, neyi amaçlıyorsak mevcut sistem içinde kalarak, hatta iyileştirip revize ederek gerçekleştirmeliyiz.

KILIÇDAROĞLU PKK AĞZIYLA TEHDİT ETTİ

DEĞİŞİMİ PKK İSTİYOR: Bakıyorum, PKK'lılar MHP'de değişim isteğinde. Eski tüfekler, casusluktan hüküm giymişler, ahlak ve seviyesi marjinalleşmiş eski çağ, karanlık ve Cumhuriyet gibi medya organları Paralel saldırıda hakaret göreviyle tembihlenmişler. Ne kadar MHP hasmı, Milliyetçi-Ülkücü hazımsızı varsa Paralel panayırda kendilerine ön sıralardan rezervasyon yaptırmış.
GEZİ'NİN KOPYASI: "Diren MHP" diyenler, göle değil, tarlaya Gezi mayası çalmaya kalkışmışlar. 'da malum "olağanüstü kurultaycılar kumpanyası" tarafından kamuoyuna hoşça vakit geçirtmeye dönük orta oyun sergilenmiş. Gezi olaylarının da küçük bir kopyası, kötü bir taklidi. Pazar günü Ankara'da yaşananlar rezilliğin dik alasıdır. Milliyetçi-Ülkücü Hareketi Gezivari provokasyonlarla kullanma çabasında olanlar baltayı taşa vurmuşlardır.
AKAR'A YÖNELİK İFTİRALAR: Genelkurmay Başkanı'nın malum düğüne katılmasını diline dolayanlar her şeyden önce kahraman Mehmetçiğin moralini sıfırlamak ve terörle mücadeleyi sabote etmek isteyen çevreler. Genelkurmay Başkanı'nı küçük düşürmek kime hizmettir?
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Talihsiz ve tamiri imkânsız pot kırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN