Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Arabalarında silah taşıyanlar şimdi kaçıyorlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan Artvin'de vatandaşlara hitap etti. Erdoğan, dokunulmazlıkların kaldırılmasına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan HDP'li vekil Faysal Sarıyıldız'ın Türkiye'yi terk etmesine ilişkin, "Arabalarında silah taşıyanlar şimdi kaçıyorlar" dedi.

Giriş Tarihi: 21.5.2016 13:55 Güncelleme Tarihi: 21.5.2016 15:15
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Arabalarında silah taşıyanlar şimdi kaçıyorlar

Artvin'de vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Beraat Kandili'nin önemi ile konuşmasına başlayan Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Dün parlamentoda milletimizin dediği oldu. Milletimiz bu millete ihanet edenleri parlamentoda görmek istemiyoruz dedi. Netice de böyle oldu. 376 milletvekilin oyu ile dokunulmazlıklar kaldırıldı. Kararı yargı vermelidir dedi ve yargıya gönderilecek... Parlamentoda yargıya gönderdi. İnşallah hayırlı olacak...Hukuk devletinin içinde biz hakkı olanın hakkını zayi etmeyiz.

Biz bu millete efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldik. Batı bizi niçin kıskanıyor, barajlardan dolayı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nden, Boğaz'ın altından geçen Marmaray tünelinden dolayı, metrosundan dolayı kıskanıyor.

Kardeşlerim yola 2002'nin Kasım ayında çıktık. O günden bugüne nasıl bir Türkiye aldık şimdi neredeyiz. Hatırlayın 23,5 milyar dolar IMF'e borcumuz vardı. Hani benim bir Davos ziyaretim varya meşhur, bir daha da gitmediğim.. Orada dedim ki ancak verdiğiniz parayı yönetebilirsiniz Türkiye'yi yönetemezsiniz. Siz bizim siyasi irademize müdahale edemezsiniz. Şimdi IMF'e borcumuz yok onlar bizden borç istiyor. Arkadaşlarıma dedim ki vereceksiniz. Çünkü veren el alan elden üstündür. Merkez Bankası'nın 113 milyar dolar rezervi bulunuyor. Kardeşlerim bunlarla kalmadık. Yetmez daha ileri gideceğiz...Hey gidi Artvin üniversiten var mıydı senin? Bunları yaptık mı? Sağlıkta ne hastane çilesi vardı Artvin'de... Şimdi Artvin-Rize bölge havalimanını yapıyoruz. Hele Cankurtaran Tüneli ile bu iş daha kolay olacak. Niye Modern Türkiye bu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Veren el alan elden üstündür"

"ARABALARINDA SİLAH TAŞIYANLAR ŞİMDİ TÜRKİYE'DEN KAÇIYOR"

Hakkari'ye havalimanı yaptık roket attılar.. Onların desteklediği siyasi liderler parlamentoda terör estirdi. Arabalarında silah taşıyanlar şimdi Türkiye'den kaçıyor... Neden kaçıyor? Kardeşlerim Rabbimiz ne buyuruyor Allah yolunda öldürülenlere ölüler demeyiniz Onlar diridirler siz görmezsiniz... Dolayısıyla onların aileleri ne mutlu aileler....Rabia'mızda ne var Tek Millet Tek Bayrak Tek Vatan Tek Devlet... Bunu gerçekleştirmek için kardeş olacağız, bir olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız..

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Arabalarında silah taşıyanlar şimdi kaçıyorlar"

"YENİ KABİNEYE VE BAŞBAKAN'A HATIRLATACAĞIM"

Yarın Ankara'da kongre var. Bu yeni kabinenin mensuplarına ve yeni Başbakan'a hatırlatacağım.. Cumartesi günü Yusufeli'ndeydim... 3 yıl içinde Yusufeli Barajı'nı bitirecekler...

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Denize nazır bir Yusufeli inşaa ediyoruz"

"ŞEHİTLERİMİZE RAHMET DİLİYORUM"

Şehitlerimize rahmet gazilerimize şifalar diliyorum. Bu gece Beraat Kandili dualarınızı eksik etmeyin... Beraber yürüdük bu yollarda... Beraber ıslandık bu yağmurlarda. Bana her şey sizi hatırlatıyor... Gecemiz mübarek olsun inşallah...

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Er veya geç bu iş zaferle noktalanacak"

YÜKSEKDAĞ ALMANYA'YA GİTTİ

HDP'Lİ İKİ VEKİL TÜRKİYE'Yİ TERK ETTİ Mİ?

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Arabalarında silah taşıyanlar şimdi kaçıyorlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN