Dikkat! Yarına kadar bu yollar kapalı

23-24 Mayıs günlerinde Şişli'deki Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan " İnsani Zirvesi" nedeniyle alınacak emniyet ve tedbirleri kapsamında, bu sabahtan itibaren tedbirlerin bitimine kadar bazı yollar araç trafiğine kapalı olacak.

Giriş Tarihi: 23.5.2016 09:41
Dikkat! Yarına kadar bu yollar kapalı

Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, kapanacak yollar ve alternatif güzergâhlar şöyle:

•Taşkışla Caddesi, Mete Kavşağı'ndan Kadırgalar Adil Baba Kavşağı'na kadar çift yönlü olarak kapatılarak, akım Asker Ocağı Caddesi'nden Divan Kavşağı istikametine yönlendirilecek.

•Gümüş Caddesi, Harbiye Orduevi ışıklardan Adil Baba Kavşağı'na kadar çift yönlü kapatılarak, akım Halaskargazi Caddesi istikametine yönlendirilecek.

•Mim Kemal Öke Caddesi, Vali Konağı Caddesi girişinden Adil Baba Kavşağı ve Abdi İpekçi Caddesi'ne kadar çift yönlü olarak kapatılarak, akım Abdi İpekçi Caddesi ve Vali Konağı Caddesi'ne yönlendirilecek.

•Kadırgalar Caddesi, Bayıldım Caddesi girişinden Mim Kemal Öke Caddesi'ne kadar kapatılarak, akım Bayıldım Caddesi'ne yönlendirilecek.

•Bomonti, Dolmabahçe Tünel girişinden kapatılarak, akım Bayıldım Caddesi'ne yönlendirilecek.

•23-24 Mayıs tarihlerinde Fındıklı ışıklardan Dolmabahçe istikameti kapatılarak, akım geri çevrilerek Karaköy istikametine yönlendirilecek.

DÜNYA İNSANİ ZİRVESİ BAŞLADI

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN SABAH İÇİN YAZDI: 'ÇARESİZ DEĞİLİZ ÇARE BİZİZ'

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dikkat! Yarına kadar bu yollar kapalı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN