Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Millete acı yaşatanlarla birliği içinde olanlar..."

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan, millete acı yaşatanlarla birliği içinde olanların mutlaka önünde hesap vermesi gerektiğini bildirdi.

Giriş Tarihi: 25.5.2016 15:06

Karaaslan, çeşitli programlara katılmak üzere geldiği Samsun'da basın mensuplarına yaptığı açıklamada, AK Parti'nin süreklilik kadar yeniliğin de partisi olduğunu, bu ikisinin dengesinden başarının geldiğini vurguladı.

Dokunulmazlıklarla ilgili Anayasa değikliğine de değinen Karaaslan, şunları kaydetti:

"Özellikle teröre karışmış olanlar milletimizin vicdanını yaraladılar. Onu destekleyenler de aynı şekilde. Çünkü biz milletin yanında olmak ve milletin ihtiyaçlarını karşılamak için siyaset yapıyoruz. Bunun için parlamentoda görev aldık. Millete acılar yaşatanlar ile iş birliği içinde olanların mutlaka önünde hesap vermesi gerekir. Dokunulmazlıkların şu an fezlekesi bulunan tüm milletvekillerini kapsamasıyla ilgili bir samimiyet ve iyi niyet testinden başarıyla çıktık. Buna 'evet' diyenler oldu, 'evet' diyen ama 'hayır' verdiklerini düşündüklerimiz var. Halkın tepkisini hissettiklerinde farklı şekilde davrananlar var. Sonuca odaklanırsak bu samimiyet testinden kimileri kaldı ama AK Parti bu sınavdan başarıyla geçti."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Millete acı yaşatanlarla iş birliği içinde olanlar..."
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN