Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fetih Şöleni'nde net mesajlar!

Cumrubaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul'un fethinin 563. yılının kutlandığı Yenikapı'daki 'Fetih Şöleni'nde konuştu.Erdoğan, konuşmasında çok net mesajlar verdi.

Giriş Tarihi: 30.5.2016 01:44
Fetih Şöleni'nde net mesajlar!

Cumrubaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul'un fethinin 563. yılının kutlandığı Yenikapı'daki 'Fetih Şöleni'nde konuştu.

Terör örgütünün maşalarının tıpkı onlar gibi çukurlara gömüleceğini söyleyen Erdoğan, Suriye'de sivilleri katleden , Rusya ve İran'a da mesaj gönderdi.

''Sizin orada ne işiniz var?'' diyen Erdoğan, ''Fatih tahta geçtiğinde hemen İstanbul'u fethetmemiştir. Önce hazırlık yapmıştır. İşte Türkiye de bu oyunu bozmak için gerekli hazırlığını yapıyor, yapmaya da devam edecek'' sözlerini sarf etti.

FETİH ŞÖLENİNDE MUHTEŞEM ANLAR

TERÖR ÖRGÜTÜNÜ ÜZERİMİZE SALANLAR ÇUKURA GÖMÜLECEKTİR

"Bölücü terör örgütünü koçbaşı gibi kullananların tek derdi Feth'in intikamını almaktır. Kullandıkları kuklalar açtıkları çukurlara gömüldüler. Onları üzerimize salanların akıbeti de eninde sonunda aynı olacaktır.

RUSYA, İRAN VE ABD'NİN SURİYE'DE NE İŞİ VAR?

Rusya'nın İran'ın terör örgütünün sözde armalarıyla donanmış ABD askerlerinin ne işi var? Suriye'de ne işi var. DAEŞ'i kurtarmanın yolu sivilleri katletmek değildir. Önce Suriye halkını zalim Esed'in elinden kurtarmak gerekir.

BU OYUNU BOZMAK İÇİN HAZIRLIĞIMIZI YAPIYORUZ

Fatih İstanbul'u tahta geçer geçmez fethetmemiştir. Önce hazırlık yapmıştı. Türkiye de bu oyunları bozmak için her alanda hazırlıklarını yürütüyor, yürütmeye de devam edecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Fetih Şöleninde açıklamalarda bulundu

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fetih Şöleni'nde net mesajlar!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN