Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Osman Gazi Köprüsü 30 Haziran’da açılıyor

Giriş Tarihi: 31.5.2016
Osman Gazi Köprüsü 30 Haziran’da açılıyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, arasını 3.5 saate indirecek İzmit Körfezi'ndeki Osman Gazi Köprüsü'nün 30 Haziran'da açılacağını söyledi. Efes Tatbikatı için İzmir'e gelen Erdoğan'ı, Adnan Menderes Havalimanı'nda Başbakan karşıladı. Burada coşkulu kalabalığa seslenen Erdoğan, şunları söyledi:
Size bir müjde veriyoruz, inşallah bayramın hemen öncesinde Osman Gazi Köprüsü'nü açıyoruz. Orhangazi ile bütünleştiriyoruz. İzmir-İstanbul eskiden 8,5 saatti, şimdi 3,5 saate düşüyor. 26 Ağustos'ta Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nü de açıyoruz. Başbakan'dan bir şey istiyorum. O zamanlar verdiği söz Çanakkale Köprüsü'nü de yapacağız.
Şunu unutmayın, bölücü terör örgütünün bu son çırpınışlarıdır. Bunların uzantılarının da son çırpınışları olacaktır.
Niye Batı Türkiye'yi kıskanıyor? Bölücü terör örgütünü neden başımıza musallat ediyorlar. Silahlarını, paralarını veriyorlar. Bunları desteklerken bize karşı dürüst davranmıyorlar. Ne yaparlarsa yapsınlar. PKK'nın güdümündeki siyasetçiler var, bak kaçıyorlar. Kaçacaklar. Başka çareleri yok.
Çıkmış bir Paralel Devlet. Başındaki nerede? Pensilvanya'da. Pensilvanya'da bunun lisansını verenler kim? İşte oyunu, tuzağı, üst aklın kimler olduğunu anlıyor musunuz? Başka yerde üst akıl aramayın. Onlara oturma iznini verenler, 400 dönüm arazi tahsis edenler, kendilerine söylememize rağmen orada koruma altına alanlar, üst aklın ta kendisidir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Osman Gazi Köprüsü 30 Haziran’da açılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN