Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kuvvetleri'ne tebrik

Cumhurbaşkanı , Kuvvetleri Komutanlığı’nın kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ünal’a bir mesaj gönderdi.

Giriş Tarihi: 1.6.2016 14:10
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hava Kuvvetleri'ne tebrik

Cumhurbaşkanı , Kuvvetleri Komutanlığı'nın kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ünal'a bir mesaj gönderdi. Erdoğan, mesajında "Hava Kuvvetlerimiz, üstlendiği ulusal ve uluslararası görevlerde, sahip olduğu üstün sürat ve tahrip gücü olan silahlar, dinamik yapısı, eğitimli personeli ve harekat kabiliyetiyle büyük başarılar elde ederek, bizleri gururlandırmaktadır. Göklerdeki onur ve gurur kaynağımız Türk Hava Kuvvetleri, caydırıcı gücüyle bölgesel ve küresel barışa değerli katkılarda bulunmakta, her zaman ülkemizin itibarını yükselten kurumlarımız arasında yer almaktadır" dedi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN UGANDA'DA

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal'a gönderdiği mesaj, şöyle: "Türk Silahlı Kuvvetlerimizin önemli bir gücü olan, 100 yılı aşkın süredir şanlı bayrağımızı semalarda gururla dalgalandıran Türk Hava Kuvvetlerimiz, geçmişten bugüne edindiği tecrübeler, gelişen teknolojiye uyumu ve güçlü altyapısı sayesinde, dünya havacılığının en güçlü isimlerinden biri haline gelmiştir. Hava Kuvvetlerimiz, üstlendiği ulusal ve uluslararası görevlerde, sahip olduğu üstün sürat ve tahrip gücü olan silahlar, dinamik yapısı, eğitimli personeli ve harekat kabiliyetiyle büyük başarılar elde ederek, bizleri gururlandırmaktadır. Göklerdeki onur ve gurur kaynağımız Türk Hava Kuvvetleri, caydırıcı gücüyle bölgesel ve küresel barışa değerli katkılarda bulunmakta, her zaman ülkemizin itibarını yükselten kurumlarımız arasında yer almaktadır. Bu düşüncelerle Türk Hava Kuvvetleri'nin kuruluş yıldönümünü kutluyor, hava şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyor, görevlerini başarıyla sürdüren Hava Kuvvetleri mensuplarına selam ve sevgilerimi iletiyorum"

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN PUTİN'E YANIT

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hava Kuvvetleri'ne tebrik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN