Aydın Doğan'ın ortağı 'ye hakaret etmeye devam ediyor

düşmalığında sınır tanımayan alman Bild Gazetesi maşetlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan karşıtı haberlere yer vermeye devam diyor. Gazete son olarak 'Erdoğan'a rağmen 'yi sevmek için 44 neden' başlıklı bir yazı yayınlayarak 'ye ve Türk halkına hakaret ederek dalga geçti.

Giriş Tarihi: 16.6.2016 14:15 Güncelleme Tarihi: 16.6.2016 14:26
Aydın Doğan'ın ortağı Türkiye'ye hakaret etmeye devam ediyor

ALMAN BİLD KİME HİZMET EDİYOR?
Alman medyası bir süredir Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı karalama kampanyası yürütüyor. Kampanyanın başını iki Alman medya kuruluşu çekiyor. Alman medyasının en büyük iki medya kuruluşu olan Bild ve Die Welt aslında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın şahsında Cumhuriyeti'ni hedef alıyor. Amaçları 'yi itibarsızlaştırarak özellikle uluslararası konularda elini zayıflatmak. Bu medya gruplarını kontrol eden Alex Springer dünyada 40 ülkede aktif. Alex Sprimger medya grubu 'nin de aralarında bulunduğu 40 ülkede siyaseti, toplumu dizayn etmeye çalışıyor. Sahibi olduğu Bild'in kontrol ettiği Doğan Grubu ile de Türkiye'de algı operasyonları yapmaya çalışıyor.

ALMAN BİLD TÜRK HALKIYLA DALGA GEÇTİ
Alman Bild Gazetesi son olarak 'Erdoğan'a rağmen Türkiye'yi sevmek için 44 neden' başlıklı bir yazı yayınlayarak Türkiye'ye ve Türk halkına hakaret ederek dalga geçti.
Bild'e göre Türkiye'yi sevmek için 44 nedenden bazıları;
Çok yumuşak havluları olduğu için
Türkler elektrik kesildiğinde mum yaktığı için
Türk nargilesi güzel fokurdadığı için

Türkler ekmeği fırının duvarında pişiriyor. Piştiğinde yere düşüyor

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aydın Doğan'ın ortağı Türkiye'ye hakaret etmeye devam ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN