Bahçeli grup toplantısında, muhalifleri topa tuttu

Partisinin grup toplantısında konuşan lideri , 19 Haziran'da tüzük değişikliği kurultayını toplayan ve tüzük değişikliğini ilan eden parti içindeki muhalif isimleri topa tuttu. Bahçeli konuyla ilgili "Türk siyasetinde böyle bir kepazelik ne görülmüş ne duyulmuştur. Bize düşen oyunu bozmak ve onları rezil rüsvan etmektir" dedi.

Giriş Tarihi: 21.6.2016 11:11 Güncelleme Tarihi: 21.6.2016 13:50
Bahçeli grup toplantısında, muhalifleri topa tuttu

Partisinin grup toplantısında konuşan Devlet Bahçeli'nin konuşmasından satır başları:

Parti için sözde demokrasi arayıp, paralel kuluçkasında yuvalanan çürük yumurtalar olduklarını biliriz. Güya kurultay yapacaklardı. 'yi denetim altına alacaklarını sanıyorlardı. Aldıkları paralel talimat buydu. Başaramadılar, geldikleri gibi gittiler. 6. Olağanüstü Kurultay takvimimizi açıklamamıza rağmen otel salonlarına yığıldılar. Demokrasi hayatımızda bir ilki gerçekleştirdiler, kendileri çaldılar, kendileri oynadılar. Sözüm onu parti tüzüğümüzde 13 maddelik değişiklik yaptılar. Vay zavallılar vay bu kadar mı küçüldünüz?

DEVLET BAHÇELİ'DEN 'KURULTAY' AÇIKLAMASI

"TURİST ÖMER OLSA HIZLARINA YETİŞEMEZDİ"

Saatlerce delege seçimi yapıldı. Tek maddelik tüzük değişikliği ile toplanan kurultayda 13 maddeyi nasıl değitirdiniz? Genel Başkan yetkilerini hangi akılla tırpanladınız? Allah inandırsın Turist Ömer olsa hızına yetişemezdi. Kurultaya kaç kişi katıldı ne oldu anlamadık bir baktık ki 13 madde değişikliği yapılmış. İyi niyetli delege kardeşlerimizi ayırararak soruyorum bu şartlar altında tüzük değişikliği yapılabilir mi? Toplantı yeter sayısı ile karar yeter sayısını karıştıranlara bu partiye teslim etmemiz mümkün mü?

MHP'DE İKİZ KURULTAY KRİZİ

"BÖYLE BİR KEPAZELİK NE GÖRÜLMÜŞ NE DUYULMUŞTUR"

Türk siyasetinde böyle bir kepazelik ne görülmüş ne duyulmuştur. Bize düşen oyunu bozmak ve onları rezil rüsvan etmektir. 47 yılımızı inkar eden birkaç densize bu partiyi teslim edeceğimiz mi sanılmaktadır. Temiz duygularla Ankara'ya gelen delege kardeşlerim, oyunu görün, oyunun sinsiliğini ve kahpeliğini anlayın. Bizim ne meselemiz varsa, neyi istiyorsanız ve ümit ediyorsanız, bunların hepsini kendi aile içimizde çözeriz, dava hukuku çerçevesinde hallederiz. Pensilvanya'nın oyunlarına kanmayınız, paralel işbirlikçisi maskeli siyaset bezirganlarına aldanmayınız. MHP Genel Başkanı olarak davanın namusunu kendi namusum olarak biliyor, müptezel ellere bırakmayacağımı ilan ediyorum. Tüm delegelerimizi, dava arkadaşlarımızı 10 Temmuz'daki 6. Olağanüstü Kurultayımıza bekliyorum.

MHP'Lİ MUHALİFLERDE 'İKİNCİ GEMEREK' ENDİŞESİ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bahçeli grup toplantısında, muhalifleri topa tuttu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN