'te, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılacağı iftar programı başladı

Giriş Tarihi: 2.7.2016 20:20 Güncelleme Tarihi: 2.7.2016 21:07

sınırındaki 'te, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı iftar programı Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başladı.
Kilis Valiliği, 7 Aralık Kilis Üniversitesi ve Türk Kızılayı'nın ortak düzenlediği iftar programı, 7 Aralık Üniversitesinde düzenleniyor. Kentte Erdoğan'ın ziyareti nedeniyle yoğun güvenlik tedbirleri alındı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, KİLİS'TE İFTAR PROGRAMINA KATILDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kilis 7 Aralık Üniversitesi'nde iftar programına katıldı. Çatılara yerleştirilen keskin nişancılar, roket saldırılarına karşı dürbünlerle havayı gözetledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve beraberindekiler, karayolu ile 7 Aralık Üniversitesi'ne geçerek, Kilis Valiliği, Türk Kızılayı ve 7 Aralık Üniversitesi tarafından düzenlenen iftara katıldı. Erdoğan, burada şehit ve gazi alileri, li sığınmacılar, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile buluştu. İftar yemeğine Kilis milletvekilleri Reşit Polat, Mustafa Hilmi Dülger, Vali İsmail Çataklı'nın yanı sıra Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Güvenç ile kent protokolü de katıldı.

İftar programı esnasında çatıda bulunan keskin nişancılar geniş güvenlik tedbiri alırken, ellerindeki dürbünlerle roketli saldırılara karşı havayı gözetledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kilis'te, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılacağı iftar programı başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN