Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başbakan: davasını savunmak süslü laflarla değil icraatle olur

Giriş Tarihi: 12.7.2016 13:21 Güncelleme Tarihi: 12.7.2016 14:04
Başbakan: Filistin davasını savunmak süslü laflarla değil icraatle olur

Başbakan Binali bugünkü grup toplantısında  yaptığı konuşmada Gazze'ye yapılan yardımlara ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. davasını savunmanın süslü laflarla değil icraatle olacağını ifade eden Başbakan Yıldırım, "Filistin davasını savunmak süslü laflarla değil icraatle olur. Önümüzdeki günlerde Gazze'ye elektirk sağlanması için Bakanlığımız harekete geçiyor. Süratle ekonomi, turizm ve birçok alanda önemli iş birlikleri sağlanmıştır." şeklinde konuştu.

Başbakan Binali 'ın bugünkü grup toplantısında İsrail ile düzelen ilişkilerin ardından Türkiye'den Gazze'ye yapılan insani yardımlara ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Yıldırım konuyla ilgili şunları kaydetti:

"Mutabakat ilk semeresini bayramda Gazze'de gösterdi. Gıda takviyesi, ilaç, insani yardım Gazze'deki kardeşlerimize bayram sevinci olarak götürüldü. Sıkıntı yaşayan li kardeşlerimiz bir nefes alacak. Filistin davasını savunmak süslü laflarla değil icraatle olur. Önümüzdeki günlerde Gazze'ye elektirk sağlanması için Bakanlığımız harekete geçiyor. Süratle ekonomi, turizm ve birçok alanda önemli iş birlikleri sağlanmıştır.

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM: KURBAN BAYRAMI TATİLİ 9 GÜN OLACAK

GAZZE'NİN ELEKTRİĞİ TÜRKİYE'DEN

50 TIR YARDIM DAHA GAZZE'YE ULAŞTI

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan: Filistin davasını savunmak süslü laflarla değil icraatle olur
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN