Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kaçış yok! Sizler de hesap vereceksiniz

FETÖ’nün sosyal medya leri, darbe püskürtülünce bir anda demokrasi havarisi kesildi. Duruma tepki gösteren vatandaşlar, “Kaçmalarına müsaade etmeyin” yorumları yaptı

Giriş Tarihi: 17.7.2016
Kaçış yok! Sizler de hesap vereceksiniz
Aylardır askeri darbe iması yapan, darbenin ilk saatlerinde ölüm sessizliğine bürünen Fetullahçı Terör Örgütü'nün sosyal medyadaki leri, milli irade tarafından darbe püskürtülünce bir anda demokrasi havarisi kesildi. Teröristbaşı Fetullah Gülen gibi ikiyüzlü bir şekilde "Biz aslında darbeye karşıyız" mesajı veren Fetullahçı alçaklara sosyal medyadan tepki yağdı.

GÜLEN DARBEYİ KINAYINCA KORO HALİNDE...
Darbenin püskürtülmesi ile birlikte FETÖ'cü teröristleri pişkince eleştiren Teröristbaşı Fetullah Gülen'e halinde müritleri de katıldı. Saatlerce hiçbir paylaşımda bulunmadan tetikçi haber siteleri "Darbeyi biz yapmadık, oy kazanmak için Cumhurbaşkanı yaptı" gibi bir algı operasyonu yapılmaya çalışıldı.

FETÖ'NÜN UTANMAZ TETİKÇİLERİ
Fetullah Gülen'in açıklamasının ardından panik halinde darbeyi kınayan FETÖ tetikçilerine sosyal medya üzerinden tepki yağdı. Bülent Keneş, Mehmet Kamış, Bülent Korucu, Önder Aytaç, Abdulhamid Bilici, Nazlı Ilıcak, , Emre Uslu, Sedat Laçiner, Mümtaz'er Türköne, Kazım Güleçyüz, Hanım Büşra Erdal gibi Fetullahçı tetikçiler, koro halinde darbeyi kınayarak kendilerini aklamaya çalıştılar.

'KAÇMASINA İZİN VERMEYİN'
Ancak bu duruma sosyal medya üzerinden büyük tepki gösteren insanlar "Sıra size geldi, artık darbeci değiliz diyemeyeceksiniz. Hepiniz hesap vereceksiniz. Buradan yargıya sesleniyorum. Darbenin medya ayağının kaçmasına izin vermeyin" diyerek tepkilerini dile getirdi. SABAH
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaçış yok! Sizler de hesap vereceksiniz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN