Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Siyasette örnek tablo

, ve liderleriyle birlikte basın karşısına çıktı: Yıldırım her iki lidere de bu süreçte verdikleri destekten dolayı teşekkür etti

Giriş Tarihi: 20.7.2016
Siyasette örnek tablo
Başbakan Binali , dün Çankaya Köşkü'nde Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile ayrı ayrı görüştü. Gelişmelerle ilgili bilgi veren Başbakan Yıldırım, her iki lidere de bu süreçte verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Liderler şu mesajları verdi:
Yıldırım: İş burada bitmiyor. Bunlara fırsat vermemiz gerekiyor. Bu işlere tevessül edenlere de gereken cevabı anında vermemiz lazım. Hukuk içinde kalarak işler yoluna konulacak.
Bahçeli: MHP olarak Meclis'te temsil edilen 40 milletvekili ile ve halktan aldığımız desteğimizle iktidarın bu gayretlerinin yanında olacağımızı Sayın Başbakanımıza bir kez daha ifade ettik. Türkiye bir beladan kurtulmuştur.
Kılıçdaroğlu: Sayın Başbakan'a özellikle er ve erbaşlara yönelik şiddet olaylarının doğru olmadığını, bunların da soruşturulması gerektiğini ifade ettim. Bu arada AK Parti, FETÖ'nün darbe girişimiyle ilgili araştırma komisyonu kurulması için TBMM Başkanlığı'na önerge verdi.

Demokrasi Şehitleri Parkı
Başbakan Yıldırım, darbe gecesi bombalanan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin karşısındaki ormanlık alanı 15 Temmuz anısına 'Demokrasi Şehitleri Parkı' olacağını söyledi.

Dişli: Erdoğan'ın emrindeyim
Kardeşi Tümgeneral Mehmet Dişli FETÖ'cü darbe girişimi nedeniyle gözaltında bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, gazetecilerin kardeşi ile ilgili sorularına, "Biraz benimle empati yapın" dedi. Dişli, "Genel Başkan Yardımcılığı görevini bırakacak mısınız?" sorusuna, "Ben bu ülkenin, bu partinin, Cumhurbaşkanı'nın emrindeyim. Görevimi niye bırakayım?" yanıtını verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Siyasette örnek tablo
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN