Türkiye'nin en iyi haber sitesi

OHAL kararına İTO'dan destek!

İstanbul Ticaret Odası Başkanı Çağlar, Bakanlar Kurulu'nda alınan olağanüstü hal (OHAL) kararının 'nin huzuru ve devletin bekası adına alınmış yerinde bir karar olduğunu belirtti.

Giriş Tarihi: 21.7.2016 01:35
OHAL kararına İTO'dan destek!

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı İbrahim Çağlar, Bakanlar Kurulu'nda alınan olağanüstü hal (OHAL) kararının 'nin huzuru ve devletin bekası adına alınmış yerinde bir karar olduğunu belirtti.

Çağlar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı Milli Güvenlik Kurulu (MGK) kararlarıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Olağanüstü dönemler, olağanüstü yönetimi gerektirir. İş dünyası olarak olağanüstü şartların, ancak olağanüstü tedbirlerle bertaraf edileceğini biliyoruz. Bu çerçevede, ülke genelinde ilan edilen üç aylık olağanüstü hal, ülkemizin huzuru ve devletin bekası adına alınmış yerinde bir karardır." ifadelerini kullandı.

"CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN KARARLIĞI TÜRKİYE'NİN GELECEĞİNE GÜVENİ PERÇİNLİYOR"

Milletin mahremine tasallut etmekten çekinmeyen, sivil halka ateş açan terör mensuplarının kökünün bu karar sayesinde çok hızlı şekilde temizleneceğini aktaran Çağlar, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve hükümetin gösterdiği kararlılığın 'nin geleceğine güveni perçinlediğini kaydetti.

OHAL ile milletin hür iradesinin bir daha böylesi karanlık günlerle yüz yüze gelmeyeceğine işaret eden Çağlar, OHAL sürecinde iş dünyası olarak olağanüstü gayret gösterip, var güçleriyle çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
OHAL kararına İTO'dan destek!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN