FETÖ'cüler bir ay önceden eşlerini boşamaya başlamışlar!

15 Temmuz darbe girişiminin ardından birbirinden çarpıcı detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Darbe girişiminin bertaraf edilmesinin ardından Genelkurmay karargahında yüklü miktarda ele geçirildi.

Giriş Tarihi: 23.7.2016 01:36
FETÖ'cüler bir ay önceden eşlerini boşamaya başlamışlar!

Darbeci subayların, darbenin ardından in artacağını ön görerek tüm hesaplarını boşaltıp dövize çevirdiği iddia ediliyor. NTV'den Gerçek'in verdiği bilgiye göre Genelkurmay karargahında ayrıca darbe sonrasında çalışılacak subaylara ilişkin liste ele geçirildi. TSK'da görev yapan subaylarla ilgili 'güvenilir, güvenilmez' diye notlar alınmış.Güvenilir listesine konan askerlerle ilgili notlar bulundu. Listede darbeden haberi olmayan subayların yanında güvenilir-güvenilmez şeklinde notlar düşüldüğü belirtildi.

İŞTE HAİNLER KOĞUŞU!

300'E ASKER 1 AY ÖNCEDEN BOŞANMAYA BAŞLAMIŞ

Bu arada darbenin başarısız olma ihtimali ve eşlerin zarar görmemesi için darbeden önce 'boşanma fetvası' verilmiş. 300'e yakın şüpheli askerin darbenin başarısız olması durumunda eşlerinin deşifre olmaması için bir ay önceden itibaren çeşitli tarihlerde boşandığı da savcılığın tespitleri arasında. İŞTE FETÖ DAVASININ BAŞLAYACAĞI TARİH

GÖRÜNTÜLER İMHA EDİLMİŞ

Genelkurmay'a baskın anı ve içeride yaşananlara ilişkin görüntülerin de darbeciler tarafından imha edildiği belirtiliyor. Harddisklerin üzerinden defalarca tanklarla geçildiği öğrenildi. Hasar görmüş hardiskler kurtarılmaya çalışılıyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ'cüler bir ay önceden eşlerini boşamaya başlamışlar!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN