Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kuvvetleri Komutanı'ndan mutlak itaat açıklması

Giriş Tarihi: 24.7.2016 13:27 Güncelleme Tarihi: 24.7.2016 17:31
Hava Kuvvetleri Komutanı'ndan mutlak itaat açıklması

 Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal, "Biz Genelkmay Başkanımız ile mutlak itaat ve büyük bir uyum içerisinde,  gündüz demeden yoğun bir gayretle, içimizde ur haline gelmiş olan illegal çete mensubu terörist hainleri (FETÖ) temizleme çalışmalarımızı büyük bir kararlılık, azim, inanç ve el birliğiyle yürütmekteyiz. Hiç kimsenin bu konuda en ufak bir şüphesi olmamalıdır." dedi.

Ünal, bazı basın yayın organlarında kamuoyunu yanıltıcı haberlerin yer aldığını belirtti. " Kuvvetleri olarak kendi içimizde yaptığım bir konuşma maksatlı olarak ve çarpıtılarak basına yansıtılmıştır." ifadesini kullanan Orgeneral Ünal, söz konusu haberleri gerçek dışı olarak nitelendirdi.

FETÖ'YÜ TEMİZLEME ÇALIŞMALARIMIZI BÜYÜK BİR KARARLILIKLA YÜRÜTMEKTEYİZ

Orgeneral Ünal, "Biz Genelkmay Başkanımız ile mutlak itaat ve büyük bir uyum içerisinde, gündüz demeden yoğun bir gayretle, içimizde ur haline gelmiş olan illegal çete mensubu terörist hainleri (FETÖ) temizleme çalışmalarımızı büyük bir kararlılık, azim, inanç ve el birliğiyle yürütmekteyiz. Hiç kimsenin bu konuda en ufak bir şüphesi olmamalıdır." diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hava Kuvvetleri Komutanı'ndan mutlak itaat açıklması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN