Havalimanı yetkililerinden yolculara uyarı

Havalimanı'nda güvenlik önlemlerinin arttırılması nedeniyle yetkililer yolcuların havalimanına gelmek için toplu taşıma araçlarını kullanmasını öneriyor. Ayrıca bazı havacılık şirketleri de sitelerinde yolcuların uçuştan en az 3 saat önce havalimanında olacak şekilde yola çıkmalarını istiyor.

Giriş Tarihi: 29.7.2016 17:45
Atatürk Havalimanı yetkililerinden yolculara uyarı

Havalimanı'na geliş yolunda bu sabah yaşanan yoğun trafiğin E-5 ve TEM bağlantı yollarına kadar uzaması üzerine bir çok yolcu ve çalışan, araçlardan inip yürümek zorunda kaldı. Bombalı saldırı ve ardından yaşanan darbe girişimi nedeniyle Atatürk Havalimanı'nda güvenlik önlemlerinin üst seviyeye çekildiğini belirten yetkililer, yolcuların toplu ulaşım araçlarını tercih etmelerini öneriyor.

"TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINI KULLANIN"

Havalimanı araç girişinde polis, trafiğin içinde gözlem yaparak kontrol ettikten sonra ana giriş kapısında şüpheli araçları ve kişileri durdurarak arıyor. Bu nedenle trafik zaman durma noktasına geliyor. Yetkililer, yoluculara uçuşlarını kaçırmamaları için ya toplu ulaşım araçlarını kullanmalarını ya da uçuştan en az 3 saat önce havalimanında olacak şekilde yola çıkmalarını öneriliyor.

58 HAİN ATATÜRK HAVALİMANI'NDA YAKALANDI

HAVALİMANI'NDA FETÖ BAĞLANTILI 139 KİŞİ AÇIĞA ALINDI

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA KULEYE BASKIN ANI KAMERADA

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atatürk Havalimanı yetkililerinden yolculara uyarı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN