Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Darbeciyi sen besliyorsun

Cumhurbaşkanı Erdoğan FETÖ’cüler için “ ordusunun yakın müttefikleri” diyen ABD’li general Votel’a sert çıktı: Sen kimsin? Haddini bileceksin, kendini bileceksin. Zaten darbeci senin ülkende, siz besliyorsunuz

Giriş Tarihi: 30.7.2016
Darbeciyi sen besliyorsun

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, girişiminde hainlerin hava saldırısına hedef olan Gölbaşı'ndaki Polis Özel Harekât Daire Başkanlığı yerleşkesine gitti. Cuma namazını Şehitler Camisi'nde kılan Erdoğan, polislere şöyle seslendi:

İHANETLERİYLE ANILACAK:
Bu hainler, 50 kardeşimizin şehit olmasına vesile oldular. Onlar ihanetleriyle anılacaklar. Şehitlerimiz hiç unutulmayacak.

SEN KİMSİN, HADDİNİ BİL:
Dünya bu demokrasi nöbetini tutanları sadece izliyor. Söyledikleri sadece "Geçmiş olsun." Arkasından "Ama gelecek için endişe duyuyoruz." İşte bir tanesi Amerika'da aynı zamanda önemli bir makamda olan general kalkıyor, "İrtibat halinde, halinde olduğumuz üst düzey komuta kademesinde olanlardan içeri alınanların olduğunu görüyorum, duyuyorum." İnsan biraz sıkılır. Bunun kararını vermek senin haddine mi? Sen kimsin? Haddini bileceksin, kendini bileceksin.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'li komutana sert cevap!

DARBECİ SENİN ÜLKENDE:
Sen benim ülkemdeki yapılan bir darbe girişimine yönelik kalkıp, bu darbe girişimini püskürten bu devlete demokrasi adına teşekkür edeceğine, tam aksine darbecilerin yanında yer alıyorsun. Zaten darbeci senin ülkende, zaten besliyorsunuz. Bu zaten ortada. Benim milletimi asla inandıramazsınız. Milletim şu anda bu tezgahın içinde olanları da biliyor. Bu tür açıklamalar, bu işin arkasında kimlerin olduğunu, üst aklın kimler olduğunu da gayet iyi biliyor. Bu açıklamalarla da kendinizi açığa çıkarıyorsunuz, açığa veriyorsunuz. Türkiye bu oyunlara gelmeyecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gölbaşı'nda konuştu

'DEMOKRASİ DESTANI YAZDIK'
"Şehitlerimiz sevgili Peygamberimize komşu oldular. "Ey şehid oğlu şehid, isteme benden makber/ Sana ağuşunu açmış duruyor Peygamber." Peygamberlikten sonra en yüce makama ulaştılar. Ne aziz, ne büyük milletimiz var. Bu aslında dünyaya bir demokrasi destanının yazılmasıdır. Türk milleti bu destanı bir kez daha yazdı. Gerek Özel Harekât'taki, gerek bunun yanında diğer havacılarda ve tüm teşkilatın içindeki kardeşlerime Allah güç, kuvvet versin. Aynı şekilde Silahlı Kuvvetlerimiz içinde bu hainlere, bu adilere, bu alçaklara karşı dik duruşunu sergileyen kardeşlerimi de ayrıca kutluyorum. Dik duracağız, eğilmeyeceğiz ve bu yolda aynı kararlılıkla devam edeceğiz."

'SAKALIMIZI KESTİLER'
"Şu gördüğümüz binayla, bu yaptıkları tahribatla bunlar bizim sakalımızı kestiler. Unutmayın kesilen sakal çok daha gür biter. İnşallah bunun yerinde çok daha muhteşem, çok daha güzel bir eseri en kısa zamanda burada proje bitmiş vaziyette, inşa edeceğiz."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Darbeciyi sen besliyorsun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN