Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Suikast timinin başı FETÖ işkencecisi

Marmaris’te iki polisi şehit eden MAK timinin komutanı Berber’in, askeri okullarda FETÖ’cü olmayan öğrencileri akıl almaz işkencelerle yıldırmaya çalıştığı belirlendi

Giriş Tarihi: 4.8.2016
Suikast timinin başı FETÖ işkencecisi
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın Marmaris'te kaldığı oteli basıp iki polisi şehit eden MAK timinin komutanı binbaşı Taner Berber'in, askeri okullarda FETÖ'cü olmayan askeri öğrencilere "şok mangaları" ile işkence yaptığı ortaya çıktı. Kendisi gibi mağdur edilmiş 2 bin 500'den fazla üyesi bulunan TSK'dan Ayrılan, Atılan Öğrenciler Platformu Başkanı Bayram Tuğrul , "Bizi okuldan atıp kendi milletine bomba yağdıran vatan hainlerini okullara yerleştirdiler" dedi. Yıldırım, 2004'te Bursa Işıklar Askeri Lisesi'ni kazandı. 2008'de Harp Okulu'na gönderildi. 2011'de okuldan atılana kadar en başarılı öğrencilerdendi. Okuldan atılınca İTÜ "Uçak Mühendisliği" bölümünü kazandı. Halen yaşadığı Fransa'da yüksek lisans yaptı. Airbus'ın bugün tüm dünyada kullandığı Statik Analiz Metodu'nun yaratıcısı oldu. İşte anlattıkları:

İŞKENCE...
15 Temmuz sonrası tutuklanan komutanların bize öğrenciliğimiz boyunca akıl almaz işkenceler yaptı. Taner Berber ve diğer FETÖ'cü komutanlar beni çuvala koyup dövdü. Domuz bağıyla bağladılar. Geceler boyu süren işkencelere mağruz kaldık. Yine şu an gözaltında olan binbaşı Nasuh Çakın ve beraberindeki 5 teğmen ile yüzbaşı bana domuz bağı yaptı. Başıma çuval geçirdi ve dövdü. Okuldan ayrılmam için sürekli baskı yaptılar. En sonunda muaf olduğum İngilizce dersinde kopya çekmiş gibi göstererek Hava Harp Okulu'ndan Yüksek Disiplin Kurulu kararıyla beni okuldan attılar.

HEPSİ FETÖ'CÜ...
İşkence yapan komutanların tamamı, FETÖ'cü darbe girişiminin ardından tutuklandı ya da firar etti. Bana "Kopya çekiyor" diye şahitlik yapan pilotlar, FETÖ'cü diye okuldan atıldı. Bu dönemde Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın öldürülmesi için oteline gönderilen darbeci binbaşı Taner Berber, Hava Harp Okulu eğitimim esnasında TİM komutanlığımı yapmıştı. Tuğgeneral Recep Sami Özatak alay komutanlığımı, kopya çektiğim hususta karar bildiren dönemin Hava Harp Okulu Dekanı Tümgeneral Ahmet Cural da "FETÖ'cü" diye ordudan atıldı. Yine itirazlarımı reddeden hakimler Albay Kamil Haluk Yavuz ve Üsteğmen Ayhan Doğan'ın darbe sırasında yayınlanan atama listesinde sıkı yönetim görevine atanan isimler arasında olduğu ortaya çıktı.

İADE-İ İTİBAR...
Hayallerimi çalanların yakasını bırakmayacağım. Bana işkence yapanların hesabını soracağım. İade-i itibar istiyoruz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Suikast timinin başı FETÖ işkencecisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN