Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu pisliği askerimizin içinden temizleyeceğiz!

Cumhurbaşkanı Erdoğan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde şehit olan Çetin Can'ın ailesini ziyareti sonrasında vatandaşlara seslendi. Erdoğan, “Paralel devleti kurmak için 40 yılı aşkındır çalışıyorlar. Bu pisliği askerimizin içinden temizleyeceğiz ki TSK’mız o tertemiz yapısına yeniden kavuşsun” dedi.

Giriş Tarihi: 7.8.2016 02:03
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu pisliği askerimizin içinden temizleyeceğiz!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, akşam saatlerinde Huber Köşkü'nden çıkarak önce Sarıyer'de Borsa İstanbul binası önünde şehit edilen 28 yaşındaki Fatih Satır'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Daha sonra 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde şehit olan Çetin Can'ın ailesini ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan burada açıklamalarda bulundu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN ŞEHİT AİLELERİNE TAZİYE ZİYARETİ

Şehit yakınlarına başsağlığı dileyerek konuşmasına başlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şu ana kadar 240 şehidimiz var. Kim ne derse desin bu ülkeyi bölemeyecekler, parçalayamayacaklar. Bizi kıskandılar. Bizi kıskanıyorlar. Türkiye'yi küçültmek istediler. Türkiye'yi bölmek istediler. Onlar küçültmek istedikçe bölmek istedikçe Türkiye büyüdü büyümeye davam ediyor" dedi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN, ŞEHİT AİLELERİNE TAZİYE ZİYARETİ!

Kalabalığın 'Dik dur eğilme' sloganları üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, " Cumhurbaşkanınız Allah'tan başka hiç kimsenin önünde eğilmez. Sadece ve sadece Allah'ın huzurunda rükuda eğilir. O paralel devleti kurmak için 40 yılı aşkındır çalışıyorlar. Bu pisliği askerimizi içinden temizleyeceğiz ki TSK'mız o tertemiz yapısına yeniden kavuşsun. Şu anda bunu yapıyoruz. Polisimizin içinde ne kadar varsa temizliyoruz, yargıda ne kadar varsa temizliyoruz, devletin kurumlarında ne kadar varsa temizliyoruz. Yarın Tüm Türkiye'de Yenikapı'da olacak 80 vilayette tüm meydanlarda Yenikapı izlenecek" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu pisliği askerimizin içinden temizleyeceğiz!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN