Son vapur yola böyle çıktı

Milyonlarca vatandaş, Yenikapı'daki dev miting alanını doldurulurken yoluyla gelen vapurlar da yoğun bir hizmet verdi. Kartal'dan kalkan son Yenikapı vapurunun ise kelimenin tam anlamıyla hıncahınç dolmuş olduğu gözlendi.

Giriş Tarihi: 7.8.2016 20:43
Son vapur yola böyle çıktı
FETÖ'nün girişimi sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısıyla yurdun dört bir yanında başlayan demokrasi nöbetleri, bugün Yenikapı'da yapılacak olan 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi' ile taçlanıyor. Vatandaşlar, sabah saatlerinden itibaren Yenikapı'ya etmeye başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine Erdoğan'la birlikte miting alanına geldi.

"Demokrasi ve Şehitler Mitingi" için vatandaşlar sabah saatlerinden itibaren mitingin yapılacağı Yenikapı'daki alana gelmeye başladı. Girişte gelenlere Türk bayrağı ve şapka dağıtıldı. Alanda gelenlere, 2.5 milyon Türk bayrağı, 3 milyon şapka, 5 milyon şişe su dağıtıldı. Ayrıca, Yenikapı'daki metro istasyonunun duvarlarına darbe şehitlerinin fotoğrafları asıldı.

Milyonlarca vatandaş, Yenikapı'daki dev miting alanını doldurulurken yoluyla gelen vapurlar da miting alanına vatandaşları taşıdı. Bu hatlardan biri de Kartal-Yenikapı güzergahındaki vapurlar oldu. Yoğun bir hizmet veren ve çok sayıda vatandaşı Kartal'dan miting alanına taşıyan vapurlar dikkati çekti.

Bu vapurların sonuncusu ise iskeleden hıncahınç dolmuş şekilde ayrıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Son vapur yola böyle çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN