Türkiye'nin en iyi haber sitesi

FETÖ asla pes etmiyor!

Fetullah Gülen terör örgütünün mağdurlarından biri olan Metro Holding’in sahibi Galip , en yakınındaki kişilerden biri olan Mehmet Ayağ'ın, FETÖ tarafından yanına ajan olarak yerleştirildiğini açıkladı.

Giriş Tarihi: 8.8.2016 17:48 Güncelleme Tarihi: 8.8.2016 17:56
FETÖ asla pes etmiyor!

FETÖ'nün kumpasları sonucu uzun süredir Gürcistan'ta yaşamak zorunda kalan işadamı Galip Öztürk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla FETÖ'nün kirli yüzünü deşifre etmeye devam ediyor. Twitter'dan bir fotoğraf paylaşan Öztürk, fotoğrafın altına da "Bu resimdeki çocuk, Batum'da benim yanıma FETÖ'cü bir albay tarafından, el koymayı düşündükleri şirketime yerleştirildi" yazdı.

Fotoğraftaki çocuk, Edirne eski Milletvekili Ali Ayağ'ın oğlu Mehmet Ayağ'dı. Ayağ, Galip Öztürk'ün Batum'daki şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yürütüyordu ve 7 gün 24 saat Öztürk'ün en yakınındaki isimdi. Fotoğraf karesinde ise FETÖ'nün Öztürk'ün yanına yerleştirildiği iddia edilen Mehmet Ayağ'ın henüz 8-10 yaşlarındayken Fettullan Gülen'in kucağında otururken çekilmiş pozu yer alıyordu.

DARBE ÖNCESİ KOVULDU


Galip Öztürk, "Kendini çok iyi gizleyen bu çalışanım, kısa sürede çocuğum kadar güvenebileceğim bir konuma geldi. Avrasya Georgia adlı şirketimin Yönetim Kurulu Başkanlığı'na kadar da yükseldi" diye konuştu. Mehmet Ayağ'ın işine geçen ay son verildiğini belirten Galip Öztürk, açıklamalarına şöyle devam etti: "FETÖ'cü Mehmet Ayağ'ın, şirkete kendi yerleştirdiği, FETÖ'cü olduğu tespit edilerek daha önce çalıştığı konsoloslukta işten çıkarılan bir arkadaşını darbe girişiminden önce aradığı ve 'Yakında Türkiye'de çok şeyler değişecek, ben de Batum'a çok güçlü geleceğim ve buradaki şirketlerin başına geçeceğim, Galip Öztürk o zaman olmayacak' dediğini yakın bir zamanda öğrendik."

FETÖ'NÜN 'ORDU İL İMAMI' OLDUĞU ÖNE SÜRÜLEN KİŞİ TUTUKLANDI

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ asla pes etmiyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN