‘Şerefimizi lekelemek istediler’

Kısıklı’daki demokrasi nöbetine katılan Bilal Erdoğan: 17-25 Aralık’ta şerefimizi lekelemeye kalktılar. 15 Temmuz’da 240 masum, demokrasi için canını verdi. Batı, darbe gerçekleşmedi diye hayal kırıklığı yaşıyor

Giriş Tarihi: 10.8.2016
‘Şerefimizi lekelemek istediler’
Darbeye kalkışan hainlere karşı tutulan demokrasi nöbetleri, bu akşam sona erecek. İstanbul'da Taksim, Kısıklı, Saraçhane ve Vatan Caddesi'nde önceki gece toplanan halk, demokrasi nöbetine devam etti. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan da önceki akşam Kısıklı'daki nöbetteydi. Buradaki topluluğa seslenen Erdoğan, "'nin ilerlemesini durdurmak isteyenler var" dedi. İşte Erdoğan'ın söyledikleri:
Gezi olayının ne olduğunu anlamamız biraz sürdü ama sonunda Başkomutanımız "Burada bir oyun var" dedi. Bütün milletimizi ikaz etti. Birkaç hafta, birkaç ay derken kendilerince oralardan destanlar devşirmeye çalıştılar. İçlerinde hainler de vardı ama kullanılan, kandırılmış insanlar da vardı. Yıllarca hepimizin kandırıldığı gibi.

HOCALIĞI BATSIN
6 ay kadar sonra bir 17-25 Aralık oldu. Bizzat bizi işin göbeğine koydular. Neye uğradığımızı şaşırdık. Şerefimizi, namusumuzu lekelemek istediler.
17-25 Aralık'tan sonra da oyunlar, tezgâhlar kuruldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu oyunları millete anlatmaya çalıştı. Yakınları bile kendilerine inanmadı. Şimdi ne oldu? Geldiğimiz noktada 240 şehidimiz var. Bir 15 Temmuz destanımız var. Bütün oyunların üzerinde işte Allah'ın planı tecelli ediyor. Bunlar Allah'ın planının üzerine plan kurmaya çalıştılar. Ne diyorlar, "Bize hocamız şah damarından yakın." Hocalığı batsın, hocalığı da kirletti bunlar. Allah cezalarını versin, ne diyeyim...

BİR TANE BATILI LİDER GELDİ Mİ?
Bakın ne diyorlar biliyor musunuz, okuyoruz işte güya bu davaları için bu dünyalarını değil, ahiretlerini bile yakmaya hazırlarmış, neymiş cenneti geçmişler, cehennem ateşi onlar için gül bahçesi olacakmış. Bu nedir biliyor musunuz, bu şirktir. Bunun ne kadar büyük bir melanet olduğunu çok iyi anlamamız lazım. Bir Müslüman "Ahiretimi yakarım, cehenneme razıyım" diyemez. Yani bu, ben Allah-u Teala'nın emirlerine karşı gelirim gerekirse yeter ki bu dünyada gemimizi yürütelim demektir.
üzerinde planlar yapılmaya devam edilecek. Bu darbeciler, bu alçaklar, başarılı olsaydı, bu Batılıların nerede duracağını, şu anda görüyoruz. Mısır'daki darbeyi nasıl destekledilerse bu darbeyi de aynen öyle destekleyeceklerdi. 15 yıla yakın Amerika'da ve Avrupa'da yaşamış bir kardeşiniz olarak söylüyorum. Bunlar için kendi canları değerli, başkalarının canları değersizdir. İspat gerekiyor mu? Fransa'da 6 kişi mi öldü, 9 kişi mi öldü? Bir hafta içinde bütün dünya liderleri Fransa'da toplandı. Hatırlıyor musunuz?
240 kişi, içinde polisimizin de askerimizin de olduğu 240 masum, 3-4 saat içinde canlarını verdi. Demokrasi için, bağımsızlık için. Bir tane lider geldi mi Batı'dan? Bir tane dışişleri bakanı geldi mi? Çünkü hayal kırıklığı içindeler. 'Bu birbirine girseydi keşke, zayıflasaydı, diz çökseydi keşke' diyorlar. Öyle değil mi?
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Şerefimizi lekelemek istediler’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN