Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Teşekkürler imanlı çılgın Türkler!

15 Temmuz gecesi Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla meydanlara çıkan imanlı çılgın Türkler, yine Erdoğan’ın bu geceki konuşmasıyla demokrasi mitinglerini sona erdirdi. Fetullahçı hainler hesap verene kadar gönüllerimizde nöbet tutmaya devam edeceğiz. 27 gün boyunca meydanları boş bırakmayarak ülkesine sahip çıkan milletimize sonsuz teşekkürler.

Giriş Tarihi: 11.8.2016 00:27 Güncelleme Tarihi: 11.8.2016 01:04
Teşekkürler imanlı çılgın Türkler!

BAŞKOMUTAN'IN BİR TALİMATIYLA MEYDANLARI TERKETMEYEN MİLYONLARA SONSUZ TEŞEKKÜRLER

Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan'ın 15 Temmuz gecesi bir talimatıyla meydanları dolduran milyonlar bu gece yine Başkomutan'ının talimatıyla Demokrasi nöbetlerine virgül koydu.

Teşekkürler imanlı çılgın Türkler!

Tankların, topların, savaş uçaklarının, helikopterlerin karşısında göğsünü siper eden şehitlerimize, tankların altına yatarak ölümü göze alan gazilerimize, "bu gece şehit olacağım" diyerek meydanlara çıkan "imanlı çılgın Türkler"e, başta yavru vatan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve kardeş ülke Azarbeycan olmak üzere tüm dünyada 'ye destek veren soydaşlarımıza ve Müslüman halklara sonsuz teşekkür ediyoruz.

DEMOKRASİ NÖBETLERİ FETULLAHÇI ALÇAKLARIN HEPSİ HESAP VERENE KADAR GÖNLÜMÜZDE DEVAM EDECEK

Demokrasi nöbetine virgül koyduk. Ama gönüllerimizde demokrasi nöbetini tutmaya devam edeceğiz. Bu millet, kendisine ihanet eden Pensilvanya'daki alçak Fetullah Gülen'i ve onun peşinden giden soysuzlar çetesini asla unutmayacak. Dünyanın dört bir yanında ülkesi aleyhinde kara propaganda faaliyeti yürüten bu Fetullahçı alçakların her birinin 'ye getirilerek hesap sorulmasının takipçisi olacak. Bürokraside, iş dünyasında, üniversitede ihanet için pusuda bekleyen Fetullahçı hainlerin birer birer ortaya çıkarılması için nöbetini sürdürecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Teşekkürler imanlı çılgın Türkler!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN