Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İmanlı çılgın Türkler

Giriş Tarihi: 11.8.2016
İmanlı çılgın Türkler
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, İhracatçılar Meclisi (TİM) üyelerini kabulünde şunları söyledi:
İMANLI ÇILGIN TÜRKLER: Bu millet tanımlanamaz, hani çılgın Türkler diyorlar ya. Ama bu millet imanlı çılgın Türkler. Ne yaptığını, niye yaptığını, niçin yaptığını çok iyi biliyor. Bu millet alnından öpülesidir, ben milletimle gurur duyuyorum.
BİZE AKIL VERMEYİN: Batı'dan bazıları akıl veriyor. Oysa Doğu Almanya, Batı Almanya birleşmesinde yüzbinlerce devlet görevlisini görevden aldılar. Ya siz bunları yapıyorsunuz bize de akıl vermeye çalışıyorsunuz. Nereye varırsa varsın, 10 bin, 50 bin, 100 bin. Nereye varırsa varsın bunu temizlemeye mecburuz.
FETÖ'CÜLERİ İFŞA EDİN: Yurt dışındaki tüm muhataplarınıza, bu darbe girişiminin gerçek yüzünü anlatın. O camiadan dostlarınız olabilir, arkadaşlarınız olabilir ben diyorum ki bunları da ifşa etmeniz, savcılıklarımıza bildirmeniz lazım. Niye, bu bizim üzerimize bir vatanseverlik borcudur. Onlar bu ülkeyi değil biz onları çökerteceğiz. Bu işin hukuk içinde hesabını soracağız.
KAÇAKLARI KOVALIYORUZ: Bu millet büyük bir millet. Ürkek, korkak, kaçak bir millet değil. Kaçaklar belli. Onlar şu anda kaçtılar biz de kovalıyoruz. Bunu da hukuk içinde, adalet çerçevesinde yapıyoruz, yapacağız çünkü biz 240 şehidimizin, 2 bin 195 gazimizin kanını yerde bırakamayız.
TARİHİ BİR DERS VERDİK: 'yi FETÖ eliyle esir etmek, Suriye'de, Libya'da, Irak'ta, Afganistan'da yaşanan o acı görüntüleri burada tekrarlamak isteyenlere milletimiz tarihi bir ders vermiştir.
ACIMA HAKKIMIZ YOK: 17-25 yargı ve polis darbe girişimini şahsi meselem olarak görüp, 15 Temmuz silahlı darbe girişimiyle hala gerçekleri kavrayamayanlar bu örgütün iflah olmaz parçalarıdır. Ülkesine ve milletine acımayana bizim acıma hakkımız yok.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İmanlı çılgın Türkler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN